Keystone logo
Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Wstęp

Jesteśmy zespołem składającym się z profesjonalnych i kompetentnych pracowników w obszarze społeczno-zdrowotnym i pedagogicznym, pasjonatami obszaru kształcenia ustawicznego. Nasza wiedza i doświadczenie obejmują szeroki zakres dyscyplin, a profesjonalizm i fachowość zapewniamy na wysokim poziomie.

Skupiamy się na potrzebach Twojej firmy i opieramy się na Twojej sytuacji. Oznacza to, że możemy obecnie tworzyć dostosowane do potrzeb, elastyczne i specjalne kursy lub konferencje dla indywidualnego miejsca pracy.

Nasz zespół kompetentnych i doświadczonych pedagogów wie, co się dzieje. Trzymamy rękę na pulsie i możemy korzystać z naszej szerokiej sieci kontaktów zawodowych. Aby wzmocnić możliwość transferu poszczególnych uczestników, bierzemy nasz punkt wyjścia w praktyce i pracujemy na przykład z nauczaniem różnicowania, uczeniem się w działaniu, symulacją i uczeniem cyfrowym.

W dziale kształcenia ustawicznego stawiamy na rozwój na wszystkich poziomach. Wiemy, że pracownicy nieustannie stają przed nowymi wyzwaniami i problemami. Wiemy, że rozwój wymaga wielu indywidualnych pracowników. Uczestniczymy w różnych sieciach na szczeblu miejskim, regionalnym i krajowym i postrzegamy współpracę jako ważny element rozwoju naszych własnych kompetencji.

Lokalizacje

 • Fredericia

  6. Julivej,67, 7000, Fredericia

  • Kolding

   Tvedvej,7, 6000, Kolding

   pytania