Keystone logo
Barry University School of Podiatric Medicine Lekarz medycyny podologicznej
Barry University School of Podiatric Medicine

Lekarz medycyny podologicznej

Miami, Stany Zjednoczone

0 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program medycyny podologicznej to intensywny czteroletni program mający na celu zapewnienie szerokiej bazy wiedzy medycznej i bogatego doświadczenia klinicznego. Po ukończeniu studiów studenci są zachęcani do kontynuowania przygotowań do kariery, realizując program rezydencyjny.

Troskliwi i doświadczeni profesorowie, którzy szczególnie interesują się każdym studentem, wspierają rygorystyczny program. Barry University oferuje różnorodność, której nie ma żadna inna szkoła medycyny podiatrycznej. Nasz program obejmuje najwyższy odsetek kobiet i uczniów z mniejszości ze wszystkich szkół podiatrycznych w kraju. Program medycyny podiatrycznej Barry University obejmuje osiem z dziesięciu szkół, które prowadzą akredytowany, niezależny, wszechstronny uniwersytet koedukacyjny. W Barry wierzymy, że dajemy Ci solidne podstawy do Twojej kariery zawodowej. Uniwersytet ma bogatą historię w naukach medycznych i opiece zdrowotnej.

Misją programu Doctor of Podiatric Medicine jest kształcenie wykwalifikowanych lekarzy podologów posiadających kwalifikacje do odbycia stażu rezydencyjnego. Osiąga się to poprzez doskonałość w edukacji medycznej podologów, wspieranie uczenia się przez całe życie, wyrażanie zaangażowania na rzecz sprawiedliwości społecznej poprzez służenie lokalnej i globalnej społeczności poprzez wysokiej jakości opiekę nad pacjentami oraz zachęcanie do badań i innowacji medycznych, które promują dobro wspólne.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Associate of Science in Pre-Podiatric
    • Adrian, Stany Zjednoczone