Keystone logo
Barry University School of Podiatric Medicine

Barry University School of Podiatric Medicine

Barry University School of Podiatric Medicine

Wstęp

Jest wiele powodów, dla których warto rozpocząć karierę lekarza podologa. Jest to kariera medyczna / chirurgiczna, która jest zarówno wymagająca, jak i satysfakcjonująca. Wraz ze starzeniem się populacji i globalną epidemią cukrzycy przetaczającą się przez Stany Zjednoczone w przyszłości będzie rosło zapotrzebowanie na wysokiej jakości lekarzy podologów.

Istnieje wiele powodów, aby poważnie potraktować Barry University School of Podiatric Medicine jako miejsce studiów. Nasz program znajduje się w pięknej południowej Florydzie i jest akredytowany przez Council on Podiatric Medical Education. Komisja akredytuje naszą uczelnię w Colleges of the Southern Association of Colleges and Schools. Nasz międzynarodowy zespół wykładowców składa się z światowej sławy ekspertów w dziedzinie edukacji medycznej, medycyny sportowej i leczenia ran z podwójnymi i potrójnymi tablicami.

Nasi studenci są nauczani w małych grupach i mają możliwość realizowania opcji podwójnego stopnia. W rzeczywistości kilka z nich ukończyło studia MBA w naszej Andreas School of Business. Istnieje wiele opcji wolontariatu dostępnych dla naszych studentów w różnorodnej społeczności południowej Florydy i wiele możliwości prowadzenia badań z wykładowcami. W rzeczywistości wielu studentów jest współautorem prac w recenzowanych czasopismach. Projekt Jukatan Crippled Childrens daje naszym uczniom możliwość pomocy społecznościom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji za granicą.

Na Barry University School of Podiatric Medicine nasze doświadczenie w edukacji klinicznej nie ma sobie równych. Studenci zmieniają się w ośmiu różnych szpitalach i klinikach w całym rejonie Miami. Program nauczania obejmuje najnowsze innowacje technologiczne, od technologii rejestrowania wykładów i doświadczeń e-learningowych w pierwszym roku po śledzenie interakcji student-pacjent przy użyciu „najnowocześniejszej” technologii w klinikach.

Lokalizacje

  • Miami

    Northwest 115th Street,320, 33168, Miami

    pytania