Keystone logo
백석 연구소

백석 연구소

백석 연구소

Wstęp

Baek Seok-Won jest zakorzeniony w ewangelii Jezusa Chrystusa i łaskawym głoszeniu, że „prawda was wyzwoli”. (Jana 8:32). Nasza instytucja stara się kultywować światowych przywódców posiadających umiejętności, mądrość i osobowość w oparciu o chrześcijański światopogląd. 백석 연구소 ma dwa uniwersytety, Baekseok Culture University i Baekseok University oraz Baekseok College of Art.

Znajduje się w Cheonan, dobrze prosperującym i rozwijającym się mieście około 90 kilometrów na południe od Seulu. Podróż pociągiem KTX (szybka kolej) zajmuje 35 minut, samochodem lub autobusem nieco ponad godzinę, a metrem trochę więcej. W centrum miasta znajduje się około 10 minut od kampusu i znajdują się tam domy towarowe, teatry, restauracje i inne udogodnienia. Poza miastem jest spokojna wiejska okolica ze wzgórzami, jeziorami i winnicami. W odległości od 30 do 40 minut jazdy samochodem od Uniwersytetu Baekseok znajdują się miejsca historyczne, muzea, sale niepodległościowe, wioski ludowe i gorące źródła.

Położony u podnóża niskiej góry i otoczony drzewami, Uniwersytet Baekseok oferuje ostateczne połączenie współczesnego akademickiego wyrafinowania w dziewiczym środowisku. Stale rozwijający się kampus ma nie tylko wiele doskonałych programów, ale także oferuje wiele udogodnień, które dają zarówno studentom, jak i wykładowcom przyjemność zostania uniwersytetem Baekseok.

Lokalizacje

  • Cheonan-si

    Cheonan-si, Korea Południowa

    pytania