Keystone logo
Augusta University

Augusta University

Augusta University

Wstęp

Rada Regentów definiuje Augusta University jako Augusta University zdrowia / nauk ścisłych / medyczną w Georgii. Jesteśmy tym. Dumnie. Jesteśmy również dynamiczną, wszechstronną uczelnią badawczą oferującą ponad 150 kierunków studiów w dziesięciu uczelniach w ramach programów licencjackich, magisterskich i zawodowych.

Dzięki lokalizacjom w całej Augusta i kampusach satelitarnych w Atenach, Albany, Rzymie i Savannah, dziesięć uczelni i szkół uniwersytetu ma prawdziwie wpływ na cały stan w Gruzji.

Augusta University jest dla tych, którzy chcą odnieść sukces. Jest dla ludzi, którzy chcą coś zmienić, chcą doświadczenia, które daje im narzędzia do zwycięstwa w życiu. Na pierwszym miejscu stawiają szansę, pragną interakcji i przywództwa oraz chcą podążać własną drogą. To typ ludzi, którzy chcą pomagać innym zainteresowanym nowymi technologiami i starożytnymi filozofiami i chcą być dla nich wyzwaniem.

Jako student możesz skupić się na tym, co Cię inspiruje. Pomagamy uczniom znaleźć ich ścieżkę i wyrównać ich cele, przygotowując ich na sukces. Od pierwszego dnia uczniowie są wspierani poprzez wzbogaconą naukę w klasie i poza nią. Wszechstronne wykształcenie, które otrzymasz, przygotuje Cię na nieograniczone możliwości.

Oferujemy ponad 80 programów dla absolwentów w 10 szkołach i uczelniach. Zaprojektowane, aby przygotować następne pokolenie liderów, nasze programy sprzyjają odkrywaniu, doskonałości, interdyscyplinarnym badaniom, innowacjom, komunikacji i współpracy. Gdziekolwiek jesteś na swojej akademickiej podróży, nasza społeczność czeka, aż zaznaczysz swój ślad.

Augusta University Campus Recreation zapewnia studentom, wykładowcom i pracownikom Augusta University możliwość uczestniczenia w zajęciach fizycznych i kulturalnych. Wiele możliwości w kampusie pozwala uczniom zanurzyć się w rzeczywistych doświadczeniach, które rozwijają niezbędne umiejętności i zdolności przywódcze.

Lokalizacje

  • Augusta

    15th Street,1120, 30912, Augusta

    pytania