Keystone logo
© Ajman University
Ajman University

Ajman University

Ajman University

Wstęp

Uniwersytet Ajman: Sprawiamy, że rzeczy się dzieją od 1988 roku

Założony w 1988 roku jako pierwszy prywatny uniwersytet w GCC, Ajman University (AU) jest pionierem edukacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. AU jest uznawany za wysokiej jakości edukację, będąc jedną z pierwszych sześciu instytucji na świecie, które otrzymały akredytację brytyjskiej Agencji Zapewniania Jakości (QAA). Wyróżnia się również jako pierwszy prywatny uniwersytet non-profit w regionie arabskim, który uzyskał akredytację WASC Senior College and University Commission (WSCUC), zatwierdzoną przez Departament Edukacji USA.

AU jest dumną globalną potęgą akademicką, zajmującą 551 miejsce na świecie i uznaną za jeden z 5 najlepszych uniwersytetów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zgodnie z cenionym rankingiem QS World University 2024. To wyróżnienie plasuje nas wśród 1,75% najlepszych instytucji na całym świecie.

AU zajmuje 3. miejsce na świecie pod względem liczby studentów zagranicznych i 8. miejsce pod względem liczby wykładowców na całym świecie, co świadczy o naszej międzynarodowej atrakcyjności. Nasza strategiczna współpraca z wiodącymi organizacjami lokalnymi, regionalnymi i globalnymi doprowadziła nas do 279. miejsca na świecie pod względem reputacji pracodawcy.

AU oferuje 37 programów akredytowanych przez Ministerstwo Edukacji ZEA, w tym 24 programy licencjackie i 13 programów magisterskich, z 2 stopniami doktorskimi, w 9 uczelniach. Wykładowcy AU są liderami w swoich dziedzinach, przyczyniając się do rosnącej reputacji uniwersytetu w dziedzinie badań. Doprowadziło to ostatnio do międzynarodowej akredytacji sześciu programów AU.

W AU naszym mottem jest "Make it Happen" i spełniamy tę obietnicę każdego dnia.

Cieszymy się, że możemy powitać Cię w naszych społecznościach!

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  Stypendia i Finansowanie

  Misja

  Biuro ds. Stypendiów i Pomocy Finansowej (OSFA) angażuje się we wspieranie strategicznych kierunków Uniwersytetu, koncentrując się na rekrutacji, zatrzymywaniu, ukończeniu studiów i szansach na zatrudnienie poprzez skuteczne dostarczanie pomocy dla studentów i stypendiów. OSFA pomaga uczniom w realizacji ich celów edukacyjnych, informując uczniów, rodziców i społeczność o stypendiach, zniżkach i pomocy finansowej AU (fundusz Thamer), a także udzielając porad na temat innej zewnętrznej pomocy finansowej.

  Vision

  Biuro ds. Stypendiów i Pomocy Finansowej (OSFA) będzie wiodącym biurem na AU pod względem zapewniania szybszej, bardziej przyjaznej i łatwiejszej pomocy finansowej. Staramy się tworzyć kulturę opieki i zapewniać zasoby, które oferują wszystkim uczniom możliwość edukacji poprzez ciągłe zaangażowanie w nasze wartości: innowację, przejrzystość i godność, a także tworzenie pełnego szacunku środowiska, przejrzystości i zaufania.

  Stypendia i zniżki AU

  1. Upraszanie
  2. Wszystkie prośby
  3. Nowe Biuro Zapytań o Stypendia i Pomoc Finansową
  4. (wybierz e-wniosek)

  General Instructions

  • Opłaty za wstęp, szkolenia, zakwaterowanie, transport, książki i opłaty za usługi studenckie nie są objęte tymi stypendiami i zniżkami
  • Zniżki obowiązują tylko w semestrach jesienno-wiosennych. Semestr letni nie jest wliczony w cenę
  • Stypendium nie obejmuje niezaliczonych, zabronionych lub opuszczonych kursów (po zakończeniu okresu dodawania i upuszczania) w ramach wymaganych godzin zaliczeniowych planu studiów.
  • Studenci nie mogą jednocześnie korzystać z więcej niż jednej zniżki. W takim przypadku obowiązywać będzie wyższy rabat.
  • Wszyscy studenci AU muszą sprawdzić swoje konto finansowe i jeśli zniżka, do której są uprawnieni (zgodnie z zasadami i przepisami) nie jest wymieniona na ich koncie, proszeni są o przesłanie wniosku o zniżkę za pośrednictwem internetowego systemu zamówień i poprzez:
   • połowa października – pierwszy semestr każdego roku akademickiego;
   • Koniec lutego – Drugi semestr każdego roku akademickiego.
   • Informujemy, że podane daty są ostatecznymi terminami przyjmowania wniosków o skorzystanie z należnych rabatów. Po upływie wyznaczonego terminu studentom nie przysługuje prawo do zniżki.
   • Wszystkie pozostałe regulaminy uczelni obowiązują wszystkich studentów.

  Lokalizacje

  • Ajman

   346, Ajman, 00000, Ajman

  pytania