Keystone logo
Arden UK BSc (Hons) Psychologia z Doradztwem (BPS)
Arden UK

BSc (Hons) Psychologia z Doradztwem (BPS)

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 27 750 *

Mieszany

* 6 935 funtów za poziom online, 9 250 funtów za rok w centrum badawczym w Wielkiej Brytanii

Wstęp

Ten akredytowany przez BPS stopień doradztwa jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz studiować psychologię i kontynuować karierę w doradztwie lub pokrewnej dziedzinie. Po ukończeniu studiów będziesz mógł zapisać się na niezależną trasę British Psychological Society do szkolenia jako doradca, ubiegać się o doktorat z psychologii doradczej i nie tylko.

Podczas swojego stopnia, będziesz studiować główne dyscypliny psychologii, takie jak psychologia społeczna, poznawcza, biologiczna i rozwojowa oraz metody badawcze. Oprócz tego, będziesz obejmować tematy specyficzne dla doradztwa, w tym psychologii doradztwa, podstawowych umiejętności doradczych, zdrowia i dobrobytu psychologicznego, oceny psychologicznej i zarządzania procesem terapeutycznym.

Kurs przyjmuje nowoczesne, skoncentrowane na osobie podejście, pomagając ci rozwinąć odpowiednie narzędzia i strategie, aby skutecznie poprawić samopoczucie innych w twojej przyszłej roli. Zapewniamy naszym studentom psychologii dostęp do obszernego i specjalistycznego systemu wsparcia, aby zapewnić im sukces, w tym indywidualne wsparcie od twoich opiekunów i możliwości nawiązywania kontaktów.

O szkole

pytania