Keystone logo
Anglia Ruskin University MSc in Psychology (konwersja)
Anglia Ruskin University

MSc in Psychology (konwersja)

Cambridge, Wielka Brytania

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8800 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: £8800 rocznie | studenci międzynarodowi: £15,800 rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Wzbogać swoją wiedzę i umiejętności dzięki naszemu MSc Psychology, który jest akredytowany przez British Psychological Society. Nasz kurs magisterski jest idealny, jeśli masz stopień licencjata i chcesz uzyskać Graduate Basis for Chartered Membership (GBC) z British Psychological Society - lub po prostu dowiedzieć się więcej o psychologii.

O psychologii i badaniu umysłu mówi się od tysiącleci, choć jako praktyka jest wciąż młoda. Ten kurs pomoże ci rozwinąć naukowe zrozumienie różnych perspektyw i podejść teoretycznych w ramach podstawowych obszarów psychologii, a także relacji między nimi.

Dowiesz się, jak na psychologię wpływa wiele różnych czynników. Poprzez nasze moduły zobaczysz, jak fizjologia może wpływać na kogoś, ze sposobem, w jaki nasze ciała reagują na substancje chemiczne, które tworzą, wpływ wpływ zewnętrznych wpływów, takich jak społeczeństwo, jak różne języki zmieniają sposób, w jaki patrzysz na świat i znaczenie rozwoju dzieci.

Dowiesz się również, jak zaprojektować projekty badawcze, od pierwszego pomysłu do tego, jak sprawić, by działał, zbadać różne metody badawcze i zdobyć umiejętności zarządzania projektem etycznie i profesjonalnie. Będziesz zaprojektować i przeprowadzić swój własny projekt badawczy, i zdobyć wszystkie umiejętności wymagane przez British Psychological Society (BPS), aby zarejestrować się z nimi jako członek absolwent (aby kwalifikować się do rejestracji trzeba będzie ogólny wynik zaliczenia 50% w swoim stopniu).

Studiuj pod okiem aktywnych badawczo wykładowców, z pasją do psychologii i pomagania swoim uczniom w osiągnięciu ich potencjału.

Zapraszamy wszystkich studentów na ten kurs, czy studiowałeś trochę psychologii w przeszłości lub jeśli jesteś nowy w tej dziedzinie. Jeśli studiowałeś w przeszłości psychologię, być może będziesz musiał ponownie przeanalizować niektóre tematy, które poruszyłeś.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Bezpieczeństwo pacjenta i kliniczne czynniki ludzkie MSc, PgCert, PgDip (Online Learning)
    • Online
  • Master of Arts in Counselling: Clinical Rehabilitation Counselling
    • San Antonio, Stany Zjednoczone
  • Magister psychogerontologii
    • Santiago de Compostela, Hiszpania