Keystone logo
American University

American University

American University

Wstęp

American University wykorzystuje moc i cel stypendium, nauki i społeczności, aby wpłynąć na nasz zmieniający się świat. Od zrównoważonego rozwoju, przez sprawiedliwość społeczną, po nauki ścisłe - wykładowcy, studenci, pracownicy i absolwenci UA są twórcami zmian.

Założona w 1893 roku, American University jest wybitną, prywatną instytucją znajdującą się w stolicy narodu - Waszyngtonie. Z konkurencyjnie silnym interdyscyplinarnym naciskiem, programami akademickimi opartymi na polityce i wpływowymi działaczami studenckimi i absolwentami, AU oferuje ponad 135 programów studiów magisterskich, z siedmiu szkół.

Uniwersytet wystarczająco mały, aby pozwolić ci poczuć się zauważonym i wystarczająco duży, aby przyciągnąć historyczne postacie do kampusu, aby zaangażować naszą społeczność w ważne sprawy. American University jest znany z przygotowania pokoleń uczonych, którzy idą dalej, aby stać się krajowymi i międzynarodowymi liderami publicznymi i agentami zmian w całej naszej globalnej społeczności.

Misja

Aby rozwijać wiedzę, wspierać ciekawość intelektualną, budować społeczność i wzmacniać życie w celu, służby i przywództwa.

Wizja

American University to wiodący uniwersytet badawczy skoncentrowany na studentach, gdzie pasjonaci, odważni liderzy, zaangażowani naukowcy, innowatorzy i aktywni obywatele uwalniają moc wspólnego odkrywania. Współpracujemy z kluczowymi organizacjami w Waszyngtonie, regionie i na całym świecie, aby poprawić kondycję ludzką, uczyć się z szerokiego wachlarza doświadczeń i praktyk, tworzyć znaczące zmiany i zajmować się obecnymi i pojawiającymi się wyzwaniami społecznymi.

Funkcje kampusu

Epicentrum uderzenia

Położony w dzielnicy mieszkalnej Waszyngtonu, nasz kampus o powierzchni 90 akrów zapewnia zalety tradycyjnego środowiska uniwersyteckiego w połączeniu z niezrównanym dostępem do energii, kultury i możliwości stolicy naszego kraju.

Jesteśmy kameralną społecznością w miejskim mieście, gdzie wspaniałe zabytki naszego miasta są zawsze w zasięgu wzroku. Zrelaksuj się z przyjaciółmi na naszym pięknym terenie (wyznaczonym arboretum) na jedną chwilę; w następnej kolejności wybierz się na zaimprowizowaną wycieczkę do National Mall.

Niezależnie od tego, czy uczysz się w naszych stuletnich strukturach i najnowocześniejszych obiektach, doświadczasz sztuki w naszych muzeach i teatrach, czy też wybierasz się do miasta, American University oferuje nieograniczone możliwości.

  Rekrutacja

  Studenci zagraniczni

  Znajomość języka angielskiego

  Rankingi

  • #72 Najlepszy uniwersytet krajowy – wiadomości ze Stanów Zjednoczonych i raport światowy 2022–2023
  • #5 College City zdobywa wysokie oceny – przegląd Princeton Najlepsze 385 uczelni 2020
  • #51 Najlepsza wartość uczelni (prywatna) – Kiplinger 2018 Najlepsza wartość uczelni

  Lokalizacje

  • Washington

   4400 Massachusetts Avenue, NW, 20016, Washington

  • Constitution Ave NW & 9th St NW

   4400 Massachusetts Avenue NW, DC 20016, Constitution Ave NW & 9th St NW

  pytania