Keystone logo
American College Of Osteopathic Surgeons Osteopathic Graduate Medical Education
American College Of Osteopathic Surgeons

Osteopathic Graduate Medical Education

Alexandria, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

ACOS / AOA ma na celu przygotowanie rezydenta do pełnienia funkcji wykwalifikowanego lekarza chirurga na poziomie zaawansowanym, jakiego oczekuje się od dyplomowanego specjalisty. Programy chirurgiczne akredytowane przez ACOS / AOA to chirurgia ogólna, chirurgia ogólna naczyniowa, chirurgia sercowo-piersiowa, chirurgia neurologiczna, chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna w stanie krytycznym oraz chirurgia urologiczna. Akredytowany program musi obejmować zarówno instrukcje dydaktyczne z zakresu nauk podstawowych i klinicznych dotyczących chorób i schorzeń chirurgicznych, jak i edukację w zakresie umiejętności proceduralnych i technik operacyjnych. Proces edukacyjny musi prowadzić do zdobycia wiedzy i umiejętności technicznych oraz umiejętności integracji zdobytej wiedzy z sytuacją kliniczną i rozwojem oceny chirurgicznej.

Resident Evaluation and Standards Committee (RESC) z American College Of Osteopathic Surgeons ( ACOS ) odpowiada za utrzymanie najwyższych standardów szkolenia w ramach programów szkoleniowych dla chirurgów osteopatii. Akredytacja służy jako wskaźnik jakości poprzez ustanowienie standardów, według których można oceniać wszystkie programy szkoleniowe w zakresie rezydencji chirurgicznych.

Pomyślne ukończenie ACOS / AOA jest warunkiem wstępnym kwalifikacji do certyfikacji przez AOA przez American Osteopathic Board of Surgery (AOBS).

O szkole

pytania

Podobne kursy