Keystone logo
Alte University Program Doctor of Dentistry (angielski)
Alte University

Program Doctor of Dentistry (angielski)

Tbilisi, Gruzja

5 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

USD 4500 *

W kampusie

* studenci zagraniczni

Wstęp

Międzynarodowa Szkoła Medyczna oferuje jednostopniowy program edukacyjny w zakresie stomatologii (w języku angielskim).

Program ma na celu przekazanie studentom głębokiej wiedzy systemowej i rozwinięcie praktycznych umiejętności poprzez międzynarodowe zasady edukacji stomatologicznej, zdobycie umiejętności klinicznych i badawczych w dziedzinie stomatologii oraz przygotowanie odpowiedniej edukacji do ciągłego uczenia się i rozwoju, aby stać się profesjonalistą.

Proces uczenia się, wraz z nauczaniem teoretycznym, koncentruje się na rozwijaniu umiejętności praktycznych. Uczeń wykonuje praktycznie wszystkie manipulacje na fantomie, które są dostarczane przez program. Ta metoda nauczania jest bezpieczna. Student ma możliwość kilkukrotnego wykonania dowolnej manipulacji lub procedury na fantomie, a następnie leczenia pacjenta pod nadzorem profesora lub wykładowcy. Uniwersytet posiada klinikę stomatologiczną, która zapewnia więcej możliwości pracy praktycznej.

Ponadto uczelnia współpracuje z kilkoma klinikami stomatologicznymi wyposażonymi w nowoczesne technologie stomatologiczne i wysoko wykwalifikowanych dentystów. Ponieważ zdrowie jamy ustnej jest integralną częścią zdrowia ogólnego, a choroby jamy ustnej są skorelowane z chorobami ogólnoustrojowymi, program obejmuje szkolenie w zakresie chorób ogólnoustrojowych.

Uniwersytet współpracuje z multidyscyplinarnymi szpitalami, aby uczyć studentów o chorobach ogólnoustrojowych w warunkach klinicznych. Program koncentruje się na rozwoju umiejętności badawczych, dzięki czemu absolwenci mogą pracować i kontynuować naukę zarówno w dziedzinach praktycznych, jak i naukowych.

Najlepsze doświadczenie kliniczne w kraju

Warto zauważyć, że Alte University oferuje najlepsze doświadczenie kliniczne w kraju. Alte University jest wyłącznym partnerem największego dostawcy opieki zdrowotnej w Gruzji, Grupy Evex, która zrzesza do 100 szpitali i klinik w całym kraju i daje naszym studentom wyjątkowe możliwości zdobycia pełnego doświadczenia klinicznego podczas studiów na Alte University. Jeden z największych szpitali Grupy Evex, Ivane Bokeria University Hospital, jest kliniką stowarzyszoną z Alte University, co oznacza, że nasi studenci codziennie odbywają zajęcia kliniczne na terenie tego szpitala.

Usługi: Ponad 20 usług i kompleksowa opieka ambulatoryjna są dostępne dla pacjentów w IV. Szpitalu Uniwersyteckim Bokeria: Opieka w nagłych wypadkach, Neurochirurgia, Kardiochirurgia, Chirurgia ogólna, Chirurgia naczyniowa, Kardiologia, Chirurgia szczękowo-twarzowa, Transplantacja wątroby i nerek, itp.

Akredytacja i międzynarodowe uznanie

Międzynarodowa Szkoła Medyczna i jej programy to

Uznany i zatwierdzony przez

  • Światowa Federacja Edukacji Medycznej (WFME)
  • Krajowa Komisja Medyczna (NMC)
  • Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)
  • Komisja Edukacyjna dla Zagranicznych Absolwentów Medycyny (ECFMG)
  • Rada Szkolnictwa Wyższego Turcji
  • Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Sudanu

Członkowie

  • Europejskie Stowarzyszenie na rzecz Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA)
  • Stowarzyszenie Edukacji Medycznej w Europie (AMEE)

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

Dlaczego warto studiować w Alte University?

O szkole

pytania