Keystone logo
© Alte University
Alte University

Alte University

Alte University

Wstęp

Witamy w Alte University, wybitnej instytucji znanej z wielokulturowego środowiska, w którym studenci reprezentują ponad 32 narodowości. Nasz uniwersytet jest zaangażowany w promowanie inkluzywności i równych szans dla wszystkich. Dzięki strategicznym partnerstwom z renomowanymi międzynarodowymi instytucjami edukacyjnymi znacznie poprawiamy rozwój akademicki zarówno naszych studentów, jak i wykładowców.

Nazwa "ALTE" głęboko odzwierciedla naszą misję. Symbolizując najwyższy punkt i dążenie do doskonałości, uosabia nasze zaangażowanie w prowadzenie jednostek w kierunku ich maksymalnego potencjału.

Alte University z dumą oferuje trzy cenione programy międzynarodowe: program Lekarski jednego stopnia, program Stomatologii jednego stopnia oraz program Bachelor of Computer Science. Rekrutację prowadzimy dwa razy w roku, z naborem jesiennym (rozpoczynającym się w październiku) i wiosennym (rozpoczynającym się w marcu), zapewniając elastyczność i dostępność dla przyszłych studentów na całym świecie.

Lokalizacje

  • Tbilisi

    Tbilisi, Georgia, University St. N2, 0177, Tbilisi

pytania