Keystone logo
AdventHealth University

AdventHealth University

AdventHealth University

Wstęp

AdventHealth University jest instytucją adwentystów dnia siódmego specjalizującą się w edukacji zdrowotnej w środowisku potwierdzającym wiarę. Zorientowany na służbę i kierujący się wartościami wychowania, doskonałości, duchowości i zarządzania, uniwersytet stara się rozwijać liderów, którzy będą praktykowali opiekę zdrowotną jako ministerstwo.

AdventHealth University jest liderem w edukacji zdrowotnej, zmieniając naukę i praktykę opieki nad całymi ludźmi oraz rozwijając wpływowych specjalistów o niezwykłym współczuciu.

AdventHealth University ma bogatą tradycję związaną z pionierskimi ruchami reformatorskimi w dziedzinie opieki zdrowotnej (1866) i edukacji (1872) zapoczątkowanymi przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Kościół prowadzi obecnie jedną z największych na świecie sieci placówek opieki zdrowotnej i edukacji.

System opieki zdrowotnej rozszerza służbę uzdrawiania Chrystusa na pacjentów w 173 szpitalach, 126 domach opieki i 294 klinikach na całym świecie. Kampus uniwersytecki znajduje się obok AdventHealth Orlando - jednej z największych placówek medycznych w stanie - i od kilku lat prowadzi szpital nr 1 na Florydzie (US News & World Report).

System edukacji rozszerza posługę Chrystusa na uczniów z 7579 szkół obsługujących ponad 1,8 miliona uczniów. AHU jest jedną ze 114 szkół i uniwersytetów adwentystów działających na całym świecie. Ten system edukacyjny reprezentuje największy obsługiwany przez jakiekolwiek wyznanie protestanckie.

Lokalizacje

  • Orlando

    Winyah Drive,671, 32803, Orlando

    pytania