Keystone logo
American College Of Veterinary Surgeons

American College Of Veterinary Surgeons

American College Of Veterinary Surgeons

Wstęp

American College Of Veterinary Surgeons ( ACVS ) to specjalistyczna rada, która wyznacza standardy zaawansowanego profesjonalizmu w chirurgii weterynaryjnej. American College Of Veterinary Surgeons jest uznaną przez Amerykańskie Stowarzyszenie Weterynaryjne (AVMA) organizacją weterynaryjną specjalizującą się w wydawaniu świadectw lekarzy weterynarii w zakresie chirurgii dużych zwierząt i małych zwierząt. American College Of Veterinary Surgeons co trzy lata poddawane jest wszechstronnej ocenie przez American Board of Veterinary Specialties (ABVS), komisję American Veterinary Medical Association, w celu zapewnienia, że utrzymujemy wymagane standardy w procesie certyfikacji.

Po egzaminie certyfikacyjnym w 2020 r.American American College Of Veterinary Surgeons liczy ponad 2200 dyplomatów. Każdego roku około 70 lekarzy weterynarii zdobywa certyfikat Diplomate. Ponad 65 procent Dyplomatów uczelni działa w gabinetach prywatnych i specjalistycznych, które akceptują podstawowe przypadki skierowań od lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Pozostali są zatrudnieni głównie przez instytucje akademickie i przemysł, gdzie uczą, prowadzą badania, praktykują w szpitalach, a także opracowują nowe produkty i metody leczenia, które poprawiają jakość opieki weterynaryjnej i opieki zdrowotnej.

American College Of Veterinary Surgeons określa standardy doskonałości chirurgicznej dla zawodu, promuje postęp w chirurgii weterynaryjnej i zapewnia najnowsze programy edukacyjne z zakresu chirurgii. Wspierając najwyższe standardy doskonałości w chirurgii weterynaryjnej, uczelnia pomaga lekarzom weterynarii osiągać cele polegające na zapewnieniu wyjątkowej obsługi społeczeństwu i opieki nad zwierzętami.

Misją American College Of Veterinary Surgeons jest rozwijanie sztuki i nauki chirurgii oraz promowanie doskonałości w opiece nad zwierzętami poprzez badania, edukację i usługi dla społeczeństwa.

Lokalizacje

  • Germantown

    Crystal Rock Drive,19785, 20874, Germantown

    pytania