Keystone logo
Australian College Of Nursing

Australian College Of Nursing

Australian College Of Nursing

Wstęp

College of Nursing Australia ( ACN ) jest zaangażowany w rozwijanie przywództwa pielęgniarek w celu poprawy opieki zdrowotnej. W naszej uczelni mocno wierzymy, że wszystkie pielęgniarki mogą być liderami, niezależnie od zajmowanego stanowiska lub stażu pracy. Zrzeszając tysiące niezwykłych pielęgniarek z całego kraju, budujemy silny, zbiorowy głos na rzecz pielęgniarstwa i wzbudzamy szacunek i uznanie, na jakie zasługuje nasz zawód.

Zapewniamy naszym członkom możliwości kształtowania naszego stanowiska dotyczącego ważnych aspektów pielęgniarstwa, opieki nad osobami starszymi i świadczenia usług zdrowotnych wszystkim Australijczykom.

Jako organizacja edukacyjna, nasze podyplomowe, ustawiczne doskonalenie zawodowe (CPD) i kursy szkoleniowe są znane z tego, że wyposażają pielęgniarki w dalszą wiedzę z wybranej przez nich specjalności i poszerzają ich umiejętności kliniczne. Specjalizujemy się w edukacji, kursach i warsztatach z zakresu przywództwa pielęgniarskiego. College of Nursing Australia opracowuje również kursy edukacyjne dostosowane do potrzeb organizacji.

Lokalizacje

 • Canberra

  1 Napier Close, Deakin ACT 2600, 2600, Canberra

  • Sydney

   Level 6, 9 Wentworth Street, Parramatta NSW 2150, 2150, Sydney

   pytania