Keystone logo
Advantage Career Institute

Advantage Career Institute

Advantage Career Institute

Wstęp

Jedna z najlepszych szkół technicznych w New Jersey, Advantage Career Institute Medical & Dental School w Central New Jersey, oferuje różne programy z pożądanego przemysłu medycznego i stomatologicznego. Zapewniamy praktyczne szkolenie w naszej w pełni wyposażonej szkole asystentów dentystycznych i medycznych w New Jersey, oferując małe klasy z indywidualnymi stanowiskami pracy dla wszystkich naszych uczniów.

Jesteśmy jedną z najlepszych szkół technicznych w New Jersey, położoną w centrum dla Twojej wygody. Wszystkim naszym studentom zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt i doświadczonych profesjonalnych instruktorów. Celem podstawowych programów szkoleniowych w naszej szkole asystentów medycznych i dentystycznych w New Jersey jest zapewnienie studentom zdobycia niezbędnych umiejętności dentystycznych i asystentów medycznych, a także wykazanie się kompetencjami w zakresie różnych procedur medycznych i dentystycznych oraz technik laboratoryjnych, w tym: Certyfikacja radiologii stomatologicznej, upuszczania krwi i EKG.

Nasze wyjątkowe doświadczenie akademickie obejmuje selektywne praktyki przyjęć, wysokiej jakości i wymagające programy edukacyjne oraz wszechstronny program rozwoju kariery, a wszystko to w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Zależy nam na zapewnieniu naszym studentom najlepszych dostępnych szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego, dlatego nie poprzestajemy tylko na edukacji - oferujemy również stałą pomoc zawodową dla wszystkich naszych absolwentów w ramach naszego Programu Pomocy Zawodowej.

Advantage Career Institute jest akredytowany przez Middle States Association of Colleges and Schools oraz zatwierdzony przez Departament Edukacji stanu New Jersey i Departament Pracy New Jersey.

Lokalizacje

  • Eatontown

    Meridian Road,2, 07724, Eatontown

    pytania