Keystone logo
Academy New Zealand

Academy New Zealand

Academy New Zealand

Wstęp

Akademia Grupa Nowa Zelandia jest jednym z najbardziej uznanych operatorów prywatnych szkół nowozelandzkich oferując szeroką gamę Programy kształcenia na poziomie 1-5 na nowozelandzkiej Ram Kwalifikacji.

Akademia Nowa Zelandia Oferuje praktyczne praktycznej nauki, aby dostać się do następnego kroku w swojej karierze. Mamy trenuje uczniów od 1987 roku, a nasze doświadczenie, co sprawia nam sukces.

Nasi studenci korzystają z naszej silnej społeczności i powiązania przemysłu ze szkołami, pracodawcy, Przemysł i Agencje rządowe, Jednym z naszych kluczowych dyrektyw jest zapewnienie postulaty lokalnych miejsc pracy są spełnione.

W ramach programu Akademia, zapewniamy trudne doświadczenia, aby pomóc budować zaufanie, czego potrzeba, aby zaspokoić duże wyzwanie: znalezienie i utrzymanie pracy. Twój czas z nami, ułatwi Ci podjąć inicjatywę i ryzykować. Widzimy sukces codziennie, i zrozumieć jego moc motywowania.

Dla naszych Zagraniczni studenciOferujemy Program Pharmacy Technician - Level 5, który jest zatwierdzony NZQA kwalifikacje potrzebne, aby stać się Technik Farmacji Ambulatorium. Po zakończeniu każdego programu nauczania, studenci Akademii zostaną przyznane odpowiednie normy i certyfikaty jednostek NZQA krajowych, zapewniając uznanym w kraju certyfikacji umiejętności i osiąganych standardów.

Tutaj w Akademia Nowa Zelandia mamy zjednoczoną ostrość we wszystkich naszych programów; aby pomóc wszystkim naszym studentom zdobyć cenne, jakość kwalifikacji i umiejętności w całej ekscytujących i zróżnicowanych branżach. Nasze wartości są w centrum wszystkiego, co robimy i te zasady przewodnie pomóc Akademia Nowa Zelandia być pierwszym wyborem podczas studiów w naszych oferowanych przedmiotów.

"Akademia Nowa Zelandia Absolwent posiada wiedzę, umiejętności rzeczywistym świecie, a pod względem fachowym i cech osobistych, by coś zmienić" - Nasz absolwent Obietnica

Lokalizacje

 • Auckland

  Academy New Zealand North Shore, 7 Argus Place, Hillcrest, 0627, Auckland

  • Christchurch

   Academy New Zealand Christchurch, 365 Madras Street, 8013, Christchurch

   pytania