Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Wstęp

Przygotowujemy, wyzwanie i inspirować naszych studentów, aby dokonać zmian w świecie

Do studentów, absolwentów, wykładowców i pracowników Maurice A. Deane School of Law na Uniwersytecie Hofstra, prawo nie jest po prostu coś do studia - to trzeba żyć. Informuje nasze kariery, nasze życie i nasze interakcje z innymi obywatelami. Jest środkiem, za pomocą którego możemy wywierać wpływ w świecie.

Sądy, kancelarie prawne i pracodawcy uznają znaczenie w Juris Doctor (JD) z ustawy Hofstra, lub stopniu od naszego wspólnego JD / MBA i JD / programów mph, ponieważ wiedzą, że nasi absolwenci są znane ze swojej wiedzy prawniczej, gotowości i opanowanie ,

Nasz program rozwija się co roku, aby zająć zmian w prawie i praktyce, jak wtedy, gdy niedawno stał się jednym z pierwszych szkół prawniczych w państwie wszczęcia wymagany kurs w pierwszym roku w prawie ponadnarodowym. Nasi studenci od dawna zaangażowany w klinikach, stypendia, externships Pro Bono i możliwości, które dają im prawdziwe doświadczenie adwokat - praktykujących obok doświadczonych prawników - zanim oni maturę. Po rozpoczęciem swojej kariery wyboru, prawnicy wciąż przychodzą do ustawy Hofstra do dalszego rozwoju z programów takich jak Master of Laws (LL.M.) w amerykańskich Nauk Prawnych i prawa rodzinnego.

Prawo Hofstra jest domem dla około 850 studentów, bazy absolwentów ponad 11.000 członków, 51 administratorów i właściwiej pełnym wymiarze czasu wydziału 46 profesorów etatowych, 6 profesorów wizytujących i prawie 60 pomocniczych profesorów, w tym wielu badaczy uznane za krajowe i międzynarodowych ekspertów w swojej dziedzinie.

Maurice A. Deane School of Law jest częścią Hofstra University i jest w pełni akredytowany przez Radę Sekcji Edukacji Prawnej i dopuszczania do adwokatury American Bar Association.

Misja i historia

Misją Maurice A. Deane School of Law jest przygotowanie, wyzwanie i inspirować naszych studentów, aby coś zmienić w świecie, a my przejść istotnych poglądów akademii prawnej, zawodu i społeczeństwa - Making wpływ na nasze własne.

Od 1970 roku mamy przewidziane kompleksowe, nowoczesne wykształcenie prawnicze dla naszych uczniów, pomagając im stać kwalifikacjach, poinformowany i adwokatów etyczne. Mamy historię robić znaczącego wkładu w lokalnych i krajowych dialogów na temat palących kwestii społecznych. Zależy nam na stworzenie miejsca, gdzie studenci, wykładowcy, sędziowie, prawnicy, naukowcy i specjaliści z różnych dziedzin może przyjść razem, aby poszerzyć perspektywy i wszystkich na zaliczkę sprawiedliwości dla wszystkich.

Od początku istnienia, myśmy uwierzyli w wartość edukacji przesiąkniętej teorii prawnych i praktycznych doświadczeń. Byliśmy jedną z pierwszych szkół w kraju do przyjęcia edukacji klinicznej w naszym programie i mamy służył przez wiele lat jako regionalnego centrum dla Narodowego Instytutu Advocacy Trial (NITA).

Lokalizacje

  • 121 Hofstra University , 11549, Hempstead

pytania