Frankfurt School of Finance & Management

Wstęp

Frankfurt School Finansów i Zarządzania Frankfurt School jest akredytowaną szkołą biznesową akredytowaną przez AACSB, EQUIS i AMBA, obejmującą wszystkie aspekty działalności gospodarczej, zarządzania, bankowości i finansów. Imponująca oferta usług - od kursów dyplomowych po programy kształcenia kadry kierowniczej, od projektów badawczych po doradztwo - oznacza, że Frankfurt School działa jako doradca, katalizator i partner edukacyjny dla firm i organizacji, osób rozpoczynających nowe kariery i doświadczonych menedżerów. Jako centrum aktywności intelektualnej i praktycznej szkoła biznesu formułuje przyszłościowe rozwiązania dla świata biznesu, finansów i zarządzania, gdzie programy i problemy ciągle się zmieniają.

Oferujemy najwyższej klasy kierunki studiów i opcje kształcenia ustawicznego w siedmiu różnych działach programowych. Prowadzimy cztery specjalistyczne centra badawcze i prowadzimy liczne międzynarodowe projekty doradcze. Wszystkie działania edukacyjne, badawcze i doradcze koncentrują się na finansach i zarządzaniu. Pod pojęciem finansów rozumiemy wielofunkcyjną działalność finansową we wszystkich firmach zajmujących się zarządzaniem finansami. A przez kierownictwo rozumiemy klasyczne przywództwo korporacyjne, w którym menedżerowie rozmieszczają pracowników i zasoby w taki sposób, aby cele firmy były osiągane w sposób jak najbardziej opłacalny.

Frankfurt School Finansów i Zarządzania we Frankfurt School powstała w sektorze finansowym, ale dziś nasze usługi cieszą się coraz większym uznaniem również w innych sektorach biznesowych. W przyszłości będziemy nadal rozwijać naszą krajową i międzynarodową sieć kontaktów ze społecznością biznesową.

Programy międzynarodowe

Dzisiejsi dyrektorzy stoją przed poważnymi wyzwaniami na niezwykle zróżnicowanych i dynamicznych rynkach, rosnącej globalnej konkurencji oraz coraz bardziej samodzielnych klientów i dostawców.

W tak złożonym środowisku biznesowym przetrwały organizacje, które mają dobrze opracowane strategie i wysoko wykwalifikowanych menedżerów. Programy edukacji kadry kierowniczej mogą pomóc kadrze kierowniczej w doskonaleniu umiejętności przywódczych i zarządczych, dać im możliwość uczenia się na podstawie najlepszych praktyk oraz nawiązania współpracy z jednymi z najbardziej udanych liderów i firm z całego świata.

Frankfurt School of Finance & Management ma 50 lat doświadczenia w kształceniu kadry kierowniczej i pracowników. Oferujemy liczne programy edukacji dla kadry kierowniczej i inne dostosowane szkolenia, mające na celu zapewnienie, że kierownictwo jest w stanie sprostać wymaganiom dzisiejszego wymagającego rynku.

Nasze portfolio

Nasze programy edukacyjne obejmują nauczanie w klasie na miejscu z wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym wykładowcą, samokształcenie, internetowe szkolenia i korepetycje, a także uznawane na całym świecie egzaminy i certyfikaty.

Frankfurt School oferuje szeroki zakres dziedzin z zakresu bankowości i finansów, ogólnego zarządzania i przywództwa. Klienci korzystają z wiedzy i doświadczenia naszych prawie 3000 wykładowców i ekspertów, którzy prowadzą wykłady i materiały edukacyjne w języku niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Zapewniamy edukację wykonawczą na wszystkich poziomach, od młodszych do wyższych kadr kierowniczych, w tym na poziomie dyrektorskim, w szerokim zakresie firm i instytucji z branży finansowej i innych branż.

Frankfurt School oferuje szeroki zakres usług, szczególnie w zakresie zindywidualizowanych programów kształcenia kadry kierowniczej:

 • analiza potrzeb szkoleniowych
 • zindywidualizowany projekt programu edukacyjnego
 • niestandardowa produkcja materiałów seminaryjnych i książek do nauki
 • platformy e-learningowe i administrowanie programem szkoleń internetowych w imieniu naszych klientów

Programy główne

Gdy położysz podwaliny pod udaną karierę z tytułem licencjata, następnym krokiem jest poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności. We Frankfurt School Finansów i Zarządzania możesz dołączyć do programu magisterskiego w jednym z siedmiu specjalistycznych działów - każdy oferuje dokładne przygotowanie do przyszłej roli lidera; każdy z nich pozwala ci systematycznie zdobywać tę istotną przewagę nad konkurencją. Większość programów naszego Mistrza uczy się w języku angielskim, co pomaga otworzyć drzwi do międzynarodowej kariery.

Wymagane są wymagający i intensywni, wysoce zmotywowani studenci, którzy są zainteresowani poznaniem kluczowych aspektów finansów i bankowości w skróconym okresie czasu.

Najważniejsze

 • Wykłady i ćwiczenia prowadzone przez ekspertów branżowych
 • Małe grupy dyskusyjne
 • Wizyty instytucji finansowych
 • Interakcja między studentami z całego świata
 • Budowanie zespołu, działania społeczne i sportowe
 • Wycieczka kulturalna do Heidelbergu (w tym wizyta w ich słynnym zamku)
 • Odkrywanie niemieckiego jedzenia, napojów i kultury (w tym zwiedzanie miasta z przewodnikiem)

Akredytacje

Lokalizacje

 • Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34, 60322, Frankfurt

 • Landsberger Straße,110, 80339, Munich

 • Ericusspitze,2-4, 20457, Hamburg

 • Düsseldorf

 • Berlin

pytania