European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

Wstęp

Twój University. Viadrina.

Viadrina leży w sercu Europy - międzynarodowość jest jego znakiem rozpoznawczym. Jego uczniowie i nauczyciele pochodzą z ponad 80 krajów. Należy dziwić, że studenci mają możliwość uczęszczania na kursy języków obcych w centrum językowego uczelni i studiów lub kompletne staży za granicą.

To jest, gdy zaczyna się Europa.

Nasze 6.000 studentów zagranicznych z 85 krajów uczyć się prawa, ekonomii i kultury

Od czasu ponownego otwarcia Viadrina w 1991 roku, Uniwersytet Europejski stał się znany na całym świecie adres na granicy polsko-niemieckiej, z około 6000 studentów obecnie naukę.

Europejskie i międzynarodowe aspekty prawa, ekonomii i kultury odgrywają specjalną rolkę w planach studiów oferowanych przez naszych wydziałach prawa, Administracji i Ekonomii oraz Nauk Kulturalnych.

Jeden Programm, dwa stopnie.

Oferujemy międzynarodowego podwójnego stopni.

Można wykonać około 20 różnych międzynarodowych podwójnych stopni na poziomie licencjackim lub Mistrza na Viadrina. Dobrym przykładem tego jest Master of European Studies programu, zaprojektowane i utrzymywane przez wszystkich trzech wydziałów Viadriny, które również mogą być uzupełnione o polsko-niemieckiej i niemiecko-francuskiego podwójnego stopnia.

Dobry Wytyczne oznacza wielki sukces.

Oferujemy małe klasy i indywidualną obsługę.

Środowisko nauki na Viadrina jest doskonała, i posiada niewielkie rozmiary klasy, bezpośredni kontakt z pracownikami uczelni, spersonalizowanych usług studenckich, staży oraz pomoc w planowaniu kariery. Viadrina zapewnia atmosferę, w której uczniowie mogą przygotować się do egzaminów w pokoju, absolwenta w sposób terminowy i przygotować się do ich wejścia w życie zawodowe.

Zapraszamy do Viadrina rodziny!

Gospodarz University

Mistrz międzynarodowych praw człowieka i prawa humanitarnego

Program Master jest prowadzony na Uniwersytecie Europejskim Viadrina, założona w 1991 roku. Jako taka, kontynuuje znakomitą tradycję pierwszej State University brandenburskiego (Alma Mater Viadrina, 1506 - 1811).

Uniwersytet składa się z trzech wydziałów, Wydziału Prawa, Wydziału Ekonomicznego oraz Wydziału Kulturoznawstwa, oprócz centrów powiązanymi oraz instytutów. W ścisłej współpracy z Uniwersytetem w Poznaniu to także współautorem prowadzi Collegium Polonicum w siostrzanym mieście Frankfurt (Oder), Słubice, położonej w Polsce bezpośrednio po drugiej stronie Odry od Viadrina.

We współpracy z polskimi i innymi powiązanymi europejskich uniwersytetach Viadrina zwłaszcza stara się sprostać wyzwaniu nowo otwartego i rozszerzonej Europie buduje pomost między Europą Wschodnią i Zachodnią. Jak również Uniwersytet ma wiele innych międzynarodowych instytucji partnerskich na całym świecie.

Statystyka

This is where Europe begins.

Our 6.000 international students from 85 countries study law, economics and culture Since the reopening of the Viadrina in 1991, the European University has developed into an internationally renowned address on the German-Polish border, with approximately 6,000 students now enrolled. European and international aspects of law, economics and culture play a special roll in degree plans offered by our faculties of Law, Business Administration and Economics and Cultural Sciences.

  Lokalizacje

  • Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

  pytania

  Ogólne informacje

  • Czy mogę otrzymać więcej informacji na temat tego kursu?

  Daty kursu

  • Kiedy upływa termin zgłoszeń na kurs?
  • Kiedy kurs się zaczyna?

  Czesne i opłaty

  • Ile kosztuje kurs?
  • Czy mogę uiścić opłatę za kurs w ratach?

  Rodzaj i czas trwania kursu

  • Czy kurs jest dostępny w Internecie?
  • Ile trwa kurs?
  • Czy to kurs dzienny czy wieczorowy?

  Miejsce nauki

  • Gdzie mieści się placówka edukacyjna?
  • Gdzie mieści się ośrodek kształcenia?

  Finansowanie

  • Z jakich innych możliwości finansowania mogę skorzystać w przypadku tego kursu?

  Jak się zgłosić

  • Jakie dokumenty są wymagane, by zgłosić się na kurs?
  • Jak przebiega proces rekrutacji na kurs?

  Język

  • W jakim języku odbywa się kurs?

  Inne

  • Inne