Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Wstęp

Erasmus School of Law jest jedną ze szkół Erasmus University Rotterdam: Światowej klasy uniwersytet w rankingu 71th w Times Higher Education Ranking uniwersytetów świata. Nasze programy LLM łączyć myślenie akademickiego z praktycznym szkoleniem. Oprócz regularnych kursów fieldtrips są organizowane dla firm prawniczych, sądach międzynarodowych i międzynarodowych firm doświadczyć (prawny) praktyka: gdzie ustawa spełnia Business.

Jako student Erasmusa School of Law staniesz się częścią społeczności międzynarodowej: nasi pracownicy i studenci stanowią ponad 45 różnych narodowości! Będziesz uczestniczyć w zajęciach z ludźmi z różnych kultur prawnych i poprawić swoje międzynarodowych i międzykulturowych umiejętności, które przygotuje Cię do międzynarodowej kariery prawniczej. Erasmus School of Law znajduje się w Rotterdamie.

Z największym portem w Europie, Rotterdam jest jednym z najważniejszych czynników holenderskiej gospodarki. W rezultacie Rotterdam dziś jest żywą kosmopolityczne i wielokulturowe miasto, które jest domem dla ponad 160 narodowości i wielu międzynarodowych i lokalnych przedsiębiorstw, takich jak Unilever i Shell.

Lokalizacje

  • Burgemeester Oudlaan 50, , 3062 PA, Rotterdam

pytania