Duke-NUS Medical School

Wstęp

Witamy w Duke-NUS, flagowej szkole medycznej dla absolwentów w Singapurze.

Duke-NUS Medical School została założona dzięki przełomowej współpracy między dwiema światowej klasy instytucjami: Duke University i National University of Singapore (NUS), w celu zapewnienia innowacyjnej edukacji i wpływowych badań, które usprawnią praktykę medyczną w Singapurze i poza nim .

Jako szkoła medyczna dla absolwentów, Duke-NUS przyciąga najbystrzejsze umysły z różnych środowisk, które wnoszą ze sobą znaczące doświadczenia akademickie i życiowe. Nasz program nauczania medycyny ma na celu zapewnienie naszym studentom możliwości stania się wybitnymi klinicystami i ciekawskimi, krytycznymi myślicielami, którzy mogą również przyczynić się do medycyny jako badacze, edukatorzy, liderzy, przedsiębiorcy lub decydenci. To podstawa naszego programu nauczania „Clinician First, Clinician Plus”.

Wraz z naszymi innowacyjnymi programami edukacyjnymi jesteśmy potęgą badawczą, a nasi wybitni naukowcy zmieniają sposób, w jaki rozumiemy, diagnozujemy i leczymy choroby. Nasze światowej klasy programy badawcze związane z podpisami są dostosowane do krytycznych obszarów potrzeb zdrowia publicznego w Singapurze. Te skoncentrowane na chorobach, multidyscyplinarne programy ułatwiły odkrycia badawcze, które poprawią życie pacjentów w Singapurze i na całym świecie.

Nasza szkoła czerpie duże korzyści z naszego strategicznego partnerstwa z Singapore Health Services (SingHealth), w skład którego wchodzi Singapore General Hospital, powszechnie uznawany za jeden z najlepszych szpitali na świecie. Dzięki naszemu Akademickiemu Centrum Medycznemu SingHealth Duke-NUS jesteśmy w stanie wykorzystać nasze wspólne możliwości i infrastrukturę do opracowania wyjątkowych programów edukacji klinicznej i najnowocześniejszej współpracy badawczej, która przekłada nauki podstawowe na lepsze zdrowie.

Niezależnie od tego, czy rozważasz naukę, pracę czy współpracę z Duke-NUS, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą za pośrednictwem naszej strony internetowej i odkrycia wszystkich wspaniałych rzeczy, które się tutaj dzieją.

Szkoła medyczna w stylu amerykańskim w Singapurze

Duke-NUS Medical School to jedyna singapurska szkoła medyczna dla absolwentów w stylu amerykańskim, czerpiąca z bogatego wykształcenia medycznego i badawczego Duke UniversityOtwórz w nowej karcie w Karolinie Północnej i wybitnych zasobów Narodowego Uniwersytetu SingapuruOtwórz w nowej karcie (NUS). Duke-NUS zapewnia krytyczne środowisko uczenia się, które czerpie z najlepszych cech obu uniwersytetów, aby przygotować lekarzy, którzy mogą zmienić praktykę medyczną i poprawić jakość życia.

Doskonalenie praktyki medycznej

Duke-NUS szkoli osoby, które zdobędą umiejętności zarówno praktykowania, jak i doskonalenia praktyki lekarskiej. Poprzez program Doctor of Medicine (MD), program doktorancki i ścieżkę MD / PhD, Duke-NUS przygotowuje lekarzy, którzy będą dobrze przygotowani do praktyki w szybko zmieniającym się świecie medycyny, a także będą odgrywać coraz bardziej krytyczne role w tłumaczeniu znaczących nauk odkrycia dotyczące jakościowych innowacji w opiece nad pacjentem. W tym celu program nauczania jest przeznaczony dla studentów, aby zdobywać i doskonalić wiedzę, umiejętności i postawy wymagane od każdego lekarza: w zakresie profesjonalizmu i etyki, wiedzy medycznej, umiejętności komunikacyjnych oraz poprzez doświadczenie kliniczne. Ich uzupełnieniem są umiejętności niezbędne do doskonalenia praktyki lekarskiej. Wierzymy, że są to umiejętności badawcze, praca zespołowa, przywództwo oraz kreatywne i krytyczne myślenie, jak pokazano poniżej.

Silne partnerstwa

Duke-NUS znajduje się na głównym kampusie największej grupy opieki zdrowotnej w kraju, Singapore Health Services (SingHealth). Grupa ta wspólnie zapewnia opiekę multidyscyplinarną wśród 42 specjalności klinicznych w dużej sieci szpitali, krajowych ośrodków specjalistycznych i poliklinik. Dzięki naszej współpracy z SingHealth Group, największą organizacją opieki zdrowotnej w Singapurze, Duke-NUS odgrywa integralną rolę w budowaniu dynamicznej społeczności opieki zdrowotnej i rozwoju medycyny akademickiej.

Oprócz instytucji SingHealth, takich jak National Cancer Center Singapore, National Heart Center Singapore, Singapore National Eye Centre i National Neurosciences Institute, Duke-NUS współpracuje również z instytucjami badawczymi Agencji ds. Nauki, Technologii i Badań (A*STAR).

Zintegrowana opieka kliniczna, nauczanie i badania

Duke-NUS i SingHealth rozpoczęły ambitne partnerstwo w dziedzinie medycyny akademickiej, które ma na celu ucieleśnienie trójstronnej opieki nad pacjentem, edukacji i badań. Aby zrealizować tę wizję, powołano dwa instytuty:

  1. 1. Akademicki Instytut Kształcenia Medycznego (AMEI)
    • Ma na celu stworzenie dynamicznego środowiska uczenia się
    • Pomaga wydziałowi być wybitnymi pedagogami i stypendystami edukacji
  2. 2. Akademicki Instytut Medycyny (AMRI)
    • Ma na celu umożliwienie karier zorientowanych na badania naukowe dla wydziału Duke-NUS/SingHealth w celu osiągnięcia doskonałości w innowacyjnych badaniach translacyjnych, klinicznych i usługach zdrowotnych

Duke University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges do przyznawania stopni licencjackich i magisterskich. Duke-NUS nie jest akredytowany przez Komisję ds. Uczelni, a akredytacja Duke University nie obejmuje Duke-NUS ani jego studentów.

Lokalizacje

  • 69857, Singapore

pytania