Keystone logo
Znajdź swój stopień doktora z opieki zdrowotnej

Znajdź medyczne studia doktoranckie

Co chcesz studiować?
Gdzie chcesz studiować?

Programy doktoranckie w dziedzinie zdrowia mają na celu stworzenie wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie zdrowia poprzez integrację gruntownej wiedzy o konkretnej dziedzinie związanej ze zdrowiem, solidne zrozumienie dyscyplin teoretycznych i opanowanie zaawansowanych metod badawczych. Programy PhD in Health zazwyczaj obejmują zarówno zajęcia, jak i rozprawę doktorską i wymagają minimum czterech lat, aby zakończyć.

Najlepsze programy doktoranckie w dziedzinie zdrowia

Istnieje szeroki zakres programów doktoranckich w dziedzinach związanych ze zdrowiem oferowanych przez wiodące uniwersytety na całym świecie. Niektóre z najbardziej popularnych programów doktoranckich wybieranych przez studentów w zawodach związanych ze zdrowiem obejmują doktorat z medycyny, doktorat z pielęgniarstwa, doktorat ze zdrowia publicznego, doktorat z żywienia i doktorat kliniczny. Porównaj programy studiów, zaoszczędź czas i skontaktuj się bezpośrednio z uczelniami!

Kraje o najwyższym poziomie zdrowia doktorów

Wybór kraju do zapisania się na studia doktoranckie może być trudnym zadaniem, zwłaszcza dla studentów, którzy chcą wyjechać na studia doktoranckie za granicę. Aby uzyskać przegląd różnych opcji na całym świecie, spójrz na niektóre z najbardziej popularnych miejsc studiów do podjęcia doktoratu w dziedzinie zdrowia, które są wymienione poniżej.

Najlepsze miasta doktoranckie o zdrowiu

Aby znaleźć najlepszą lokalizację do zrobienia doktoratu, rzuć okiem na niektóre z wymienionych poniżej miast, które są uważane za najlepsze lokalizacje do zapisywania się na programy doktoranckie związane ze zdrowiem. Porównaj różne lokalizacje studiów, spójrz na oferowane tam programy doktoranckie i skontaktuj się bezpośrednio z rekrutacją na uniwersytet, aby uzyskać więcej informacji!

Nowo dodane programy