Keystone logo
Znajdź swój stopień MD

Znajdź studia MD

Co chcesz studiować?
Gdzie chcesz studiować?

MD, czyli Doctor of Medicine, to najwyższy stopień naukowy dla chirurgów i lekarzy. Może to być doktorat zawodowy, jak w przypadku USA i Kanady, lub stopień naukowy, jak w krajach naśladujących tradycję brytyjską. Ukończenie programu studiów, aby stać się lekarzem medycyny zazwyczaj obejmuje ukończenie szkoły medycznej, a także rezydentury.

Najlepsze programy MD

Programy MD mogą mieć różne specjalizacje, takie jak praktyka ogólna, medycyna chirurgiczna, ginekologia, ortopedia, radiologia i wiele innych. Programy MD zazwyczaj wymagają czterech do sześciu lat studiów i szkoleń klinicznych. Spójrz na niektóre z najbardziej popularnych programów MD na całym świecie wymienionych poniżej, zaoszczędzić czas i skontaktować się z uniwersytetami bezpośrednio

Top MD Countries

Potrzeba lekarzy jest wysoka wszędzie na świecie, i można wybrać wśród uniwersytetów w wielu krajach do zarabiania MD stopnia. Spójrz na niektóre z najlepszych miejsc, w których można zostać lekarzem medycyny, porównaj strukturę programu i oferowane specjalizacje oraz skontaktuj się bezpośrednio z biurami przyjęć, aby uzyskać więcej informacji.

Najlepsze miasta MD

Najlepsze uniwersytety w miastach wymienionych poniżej oferują przyszłym lekarzom wysokiej jakości szkolenia medyczne, możliwości badawcze w wiodących na świecie instytutach i cenne doświadczenie kliniczne w szpitalach. Dowiedz się więcej o opcjach uzyskania stopnia doktora medycyny w jednej z tych najpopularniejszych lokalizacji badawczych dla pracowników służby zdrowia, klikając poniższe linki.

Nowo dodane programy