Keystone logo
Znajdź swój stopień Farmacy

Znajdź swój program z farmacji

Co chcesz studiować?
Gdzie chcesz studiować?

Jako student w programie Bachelor of Pharmacy dowiesz się, jak leki wpływają na ludzkie ciało i jak opracowywane są różne rodzaje leków. Programy Bachelor of Pharmacy skupiają się na chemicznych, farmaceutycznych i fizycznych właściwościach leków oraz zastosowaniu ich w praktyce. Programy często obejmują również badania farmacji klinicznej i oferują możliwości stażu.

Kraje o największej liczbie aptek

Absolwenci z tytułem magistra farmacji są bardzo poszukiwani na całym świecie. Niezależnie od tego, czy chcesz budować swoją karierę jako farmaceuta środowiskowy lub szpitalny, farmaceuta przemysłowy, czy technik farmacji, istnieje wiele programów studiów do wyboru. Spójrz na niektóre z najbardziej popularnych miejsc studiów dla studentów farmacji wymienionych poniżej!

Najlepsze miasta w dziedzinie farmacji

Farmaceuci są ekspertami w dziedzinie produkcji i stosowania leków, optymalizują ich wykorzystanie dla dobra pacjentów. Jeśli Twoim marzeniem jest studiowanie farmacji, zacznij od przyjrzenia się kilku najpopularniejszym miejscom studiów, w których można zostać pracownikiem służby zdrowia. Nie wahaj się poprosić o dalsze informacje bezpośrednio od szkół, wypełniając formularz online!