The Catholic University of America, Department of Biology

Wstęp

Witamy na stronie Wydziału Biologii

Każdego semestru Zakład Biologii doktoranci zorganizować cykl seminariów, gdzie zaproszeni prelegenci z innymi instytucjami zaprezentować wyniki swoich badań.

Seminaria odbywają się w poniedziałek o godzinie 11:10 w Rm. 215 McCort-Ward. Pizza serwowane jest o godzinie 12:00 w Rm. 200 po seminarium.

Impreza sponsorowana jest przez Stowarzyszenie student.

Biologia Klub

Test CUA Biologia Klub jest organizacją dla wszystkich zainteresowanych w naukach przyrodniczych. W ciągu roku akademickiego Klub organizuje kombinacji działań społecznych i edukacyjnych, które daje wiele możliwości dla studentów do interakcji z wykładowców i ze sobą nawzajem. Sponsorami klubu wykład serię rozwiązywaniu bieżących problemów i inne interesujące tematy, a także zapewnia swoim członkom możliwości nawiązania kontaktów ze specjalistami w dziedzinie nauk przyrodniczych.

Pobranie próbek z ostatnich działań Klubu obejmuje: Witając partii na początku roku akademickiego; Rozmowy zawodowego; spaść kolację; wykład serię; Premed zorientowanych programów; Przyjęcie Bożonarodzeniowe; end-of-roku grilla, a; fundusz hodowca Dziękczynienia dla niektórych (więc inni mogą jeść).

Misja

Centrum Zaawansowanych Szkolenia komórki i Biologii Molekularnej, jednostka Wydziału Biologii na Uniwersytecie Katolickim Ameryki została założona w 1983 roku jako centrum międzynarodowego w celu zapewnienia szkolenia fachowe dla naukowców, techników, studentów i stypendystów post-doktorskich. Skupia się na nowych i ustalonych koncepcji i technologii związanych biomedycznie-które zapewniają znaczący impuls dla współczesnych badań, innowacyjnych zastosowań przemysłowych i zaawansowanych technik diagnostycznych badań laboratoryjnych.

Lokalizacje

  • Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064, , Washington

pytania