Keystone logo
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Najlepsze uniwersytety dla Opieka zdrowotna Programy w Zjednoczone Emiraty Arabskie 2024

Liczba instytucji: 5
  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Nazwany na cześć Jego Wysokości Szejka Mohammeda Bin Rashida Al Maktouma, wiceprezydenta i premiera ZEA oraz władcy Dubaju, Mohammed Bin Rashid University of Medicine and Health Sciences (MBRU) , ma na celu stać się globalnym centrum innowacyjnej i zintegrowanej edukacji zdrowotnej i badania w służbie ludzkości.

  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  RCSI rozwija liderów w medycynie i opiece zdrowotnej od swojego powstania w 1784 roku. W 2005 roku założyliśmy Institute of Leadership, jedyną irlandzką instytucję trzeciego stopnia, której jedynym celem jest rozwijanie przywództwa, zarządzania i zdolności edukacyjnych pracowników służby zdrowia.

  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  DMC zobowiązuje się do zapewniania akredytowanej edukacji w zakresie zawodów zdrowotnych na poziomie licencjackim i magisterskim, zapewniając środowisko edukacyjne, które wspiera wartości islamskie i promuje wysoki poziom osiągnięć uczniów, zgodnie z najwyższymi standardami doskonałości akademickiej, aby służyć zawodowi, społeczności naukowej i publiczny.

  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Uniwersytet Jazeera został założony w lutym 2010 roku w Mogadiszu w Somalii przez eklektyczną grupę somalijskich uczonych. Jest to ośrodek szkolnictwa wyższego nastawiony na tworzenie społeczeństwa opartego na wiedzy.

  • Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Al Ain, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • + 1 jeszcze

  Założona w 2006 r. Fatima College Of Health Sciences (FCHS) ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia. Szkoła rozpoczęła się oferując tytuł licencjata. w programie pielęgniarskim w 2006 r. i od tego czasu rozszerzył się, oferując ponad 10 programów studiów licencjackich. i poziomy dyplomów z nauk o zdrowiu. Program pielęgniarski jest realizowany we współpracy z Griffith University w Australii.