Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla Opieka zdrowotna Programy w Wyspa Man 2024

Liczba instytucji: 3
  • Douglas, Wyspa Man
  • Douglas, Wielka Brytania

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Douglas, Wyspa Man

  UCM od dawna cieszy się doskonałą reputacją w zakresie szkoleń i edukacji na wyspie. Jesteśmy dumni, że przez lata inspirowaliśmy naszych uczniów, rzucaliśmy im wyzwania i dawaliśmy im możliwość wywarcia pozytywnego wpływu na otaczający ich świat. Oferujemy szeroką gamę kursów, obejmującą opcje akademickie, zawodowe i zawodowe, a także wypoczynek i rekreację. DALSZA EDUKACJA Nasze kursy dokształcające obejmują szeroki zakres dziedzin, w tym: budownictwo, biznes, administrację i IT; sztuka, projektowanie i media; inżynieria i produkcja pojazdów silnikowych; zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne; opieka zdrowotna; opieka nad dzieckiem; gościnność i catering; informatyka i IT; studia ogólne i sport. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą stronę dotyczącą dalszej edukacji i dalszej edukacji.

  • Douglas, Wyspa Man

  Institute Of Directors (IoD) został założony w 1903 roku iw ciągu trzech lat otrzymaliśmy Królewską Kartę, aby wspierać, reprezentować i wyznaczać standardy dla liderów biznesu w całym kraju. Pozostajemy bardzo dumni z naszej Karty Królewskiej i pozostaje ona w czołówce wszystkiego, co robimy jako organizacja.