Keystone logo
Wielka Brytania

Najlepsze uniwersytety dla Opieka zdrowotna Programy w Wielka Brytania 2023

Liczba instytucji: 780
  • Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

  Globalny uniwersytet Top 125 (QS World University Rankings 2023), Newcastle jest domem dla 29 000 studentów ze 140 krajów. Członek założyciel Russell Group, jesteśmy jednym z zaledwie 19 uniwersytetów na świecie - i tylko trzy w Wielkiej Brytanii - aby osiągnąć pięć plus QS Star rating dla ogólnej doskonałości (2022). Nasze początki sięgają Szkoły Medycyny i Chirurgii, założonej w 1834 roku. Dziś łączymy wiodące na świecie badania z światowej klasy doświadczeniem akademickim.

  • Winchester, Wielka Brytania

  University of Winchester upoważnia studentów do osiągnięcia pełnego potencjału i dokonania zmian w świecie. Ustawiony w Winchester, pięknym, kwintesencji angielskiego miasta z bogatym dziedzictwem i żywą współczesną kulturą, przyjazne i kompaktowe kampusy uniwersytetu dają studentom korzyści z życia w mieście i kampusie. Jesteśmy dobrze usytuowani dzięki doskonałym połączeniom transportowym, które pozwalają dotrzeć do Londynu lub na wybrzeże w godzinę, a lotnisko w Southampton jest oddalone o zaledwie 10 minut jazdy pociągiem.

  • Shadwell, Wielka Brytania

  LIS to nowa instytucja w Londynie. Ich programy są głęboko interdyscyplinarne i zorganizowane wokół złożonych, rzeczywistych problemów. Czemu? Ponieważ świat jest nasycony złożonymi problemami, które wymagają interdyscyplinarnego podejścia; ich rozwiązania nie będą pochodzić z jednego przedmiotu lub specjalizacji. Od zmian klimatycznych po kulturę organizacyjną, dzisiejsze złożone problemy należy rozpatrywać z więcej niż jednej perspektywy. Tym właśnie zajmuje się LIS. Uczą swoich uczniów, aby stali się ekspertami w rozwiązywaniu problemów.

  • Madrid, Hiszpania
  • Amsterdam, Niderlandy
  • + 8 jeszcze

  IE University to czołowy międzynarodowy uniwersytet w Hiszpanii z kampusami w Madrycie i Segovii. Uznany za jeden z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego na świecie, IE kształtuje liderów, którzy napędzają innowacje i zmiany w organizacjach, zapewniając środowisko uczenia się, w którym technologie i różnorodność odgrywają kluczową rolę w promowaniu globalnej wizji, przedsiębiorczego sposobu myślenia i humanistycznego podejścia.

  • Kingston upon Thames, Wielka Brytania
  • London, Wielka Brytania

  W Kingston University jesteśmy pasjonatami zwiększania szans życiowych naszych studentów, pomagając im w jak najlepszym wykorzystaniu możliwości uczenia się i wyposażając ich w przyszłe umiejętności i wiedzę potrzebne w wymagającym miejscu pracy XXI wieku.

  • Oxford, Wielka Brytania

  Lady Margaret Hall („LMH”) to uczelnia na Uniwersytecie Oksfordzkim. Założyciele nazwali Kolegium na cześć Lady Margaret Beaufort, matki króla Henryka VII i znanej patronki nauki i nauki. Pierwszych dziewięciu studentów przyjęto w 1879 roku. Kolegium rozrosło się, otworzyło swoje podwoje dla mężczyzn i obecnie jest wspólnotą ponad 600 studentów i 45 stypendystów. LMH jest jedną z 39 kolegiów składowych Uniwersytetu Oksfordzkiego, jednego z najwyżej ocenianych uniwersytetów na świecie i najstarszego uniwersytetu w świecie anglojęzycznym.

  • Leeds, Wielka Brytania

  Skupiamy ekspertów w dziedzinie informatyki, chemii, inżynierii, matematyki, fizyki i astronomii, aby zapewnić wyjątkową edukację uczniów i badania w następujących szkołach.

  • South Kensington, Wielka Brytania

  Jako część Imperial College London, światowego lidera w dziedzinie nauki i technologii, kierujemy globalną transformacją biznesową i społeczną poprzez połączenie biznesu, technologii i przedsiębiorczego sposobu myślenia. Łączymy innowacyjne myślenie i wgląd z nową technologią, aby opracowywać rozwiązania problemów świata rzeczywistego, przynosząc korzyści biznesowi i ulepszając społeczeństwo.

  • London, Wielka Brytania

  London Institute of Banking & Finance (LIBF) jest szanowaną nazwą w brytyjskiej edukacji od ponad 140 lat. Prowadzimy kursy licencjackie i podyplomowe dla studentów brytyjskich i międzynarodowych w niepełnym i pełnym wymiarze godzin. Jako mniejszy, specjalistyczny college uniwersytecki z ekspercką kadrą, jesteśmy doskonale usytuowani, aby pomóc Ci w Twojej podróży zawodowej - pomogliśmy tysiącom studentów na całym świecie, aby właśnie to zrobić. Nasze kursy zapewniają umiejętności potrzebne do kariery w biznesie, zarządzaniu, nauce o danych i finansach z silnym naciskiem na praktyczne umiejętności wzięte z prawdziwych sytuacji życiowych.

  • London, Wielka Brytania

  King's College London to jeden z 35 najlepszych uniwersytetów na świecie (QS World University Rankings 2022) i jeden z najstarszych w Anglii (założony w 1829 roku). Uczelnia ma ponad 29 600 studentów, z czego nieco poniżej 11 000 to studenci międzynarodowi ze 150 krajów świata.

  • London, Wielka Brytania

  Z siedzibą w jednej z najbardziej ekscytujących stolic świata, London Met jest domem dla przyjaznej społeczności inspirujących i zdeterminowanych uczniów, nauczycieli i innowacyjnych myślicieli. Oferujemy szeroką gamę kursów, od studiów licencjackich i podyplomowych po krótkie kursy i kwalifikacje zawodowe, z których wiele jest dostępnych do studiowania w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, aby jak najlepiej dopasować je do Twoich potrzeb i stylu życia.

  • Madison, Stany Zjednoczone
  • Teaneck, Stany Zjednoczone
  • + 3 jeszcze

  Największy prywatny uniwersytet w New Jersey, FDU, jest instytucją non-profit, niesekciarską, wielokampusową. Założona w 1942, FDU osiągnęła czteroletni status w 1948 i zatwierdzenie jako uniwersytet w 1956. Uniwersytet oferuje ponad 100 programów studiów licencjackich i magisterskich, w tym programy doktoranckie z farmacji, praktyki pielęgniarskiej, psychologii klinicznej i psychologii szkolnej; oraz akredytowaną przez AACSB szkołę biznesu. Programy studiów są oferowane na dwóch kampusach w New Jersey oraz w dwóch lokalizacjach FDU poza USA: Wroxton College w Oxfordshire w Anglii i kampusie Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

  • Bradford, Wielka Brytania

  Na Uniwersytecie w Bradford koncentrujemy się na tworzeniu warunków dla wpływu społecznego, kulturowego i ekonomicznego. Dążymy do integracji społecznej, a nasza praca nad poszerzeniem możliwości i umożliwieniem studentom osiągnięcia ich potencjału doprowadziła nas do czołówki Indeksu Mobilności Społecznej angielskich uniwersytetów w ciągu ostatnich dwóch lat.

  • Boston, Stany Zjednoczone
  • San Francisco, Stany Zjednoczone
  • + 4 jeszcze

  Hult to coś więcej niż szkoła biznesu non-profit, to dynamiczna, wielokulturowa społeczność, która kształci, inspiruje i łączy niektóre z najbardziej przyszłościowych talentów biznesowych na świecie. Odwracamy tradycyjne podejście do edukacji, wykorzystując doświadczenia uczenia się przez działanie, aby przekształcić zestaw umiejętności uczniów od momentu dołączenia do nas w umiejętności wyjątkowego biznesmena od momentu ukończenia studiów.

  • Belfast, Wielka Brytania

  Witamy na Wydziale Sztuki, Nauk Humanistycznych i Społecznych Queen's University w Belfaście. Jesteśmy dynamiczną społecznością uznanych na całym świecie badaczy, naukowców i studentów, którzy są zaangażowani w tworzenie i utrzymywanie nowoczesnego i znaczącego miejsca połączonej nauki. Jesteśmy otwarci na wszystkie talenty, otwarci na wyzwania i zmiany oraz oddani wykorzystaniu naszej wiedzy merytorycznej, aby zmienić życie lokalne, krajowe i międzynarodowe.