Keystone logo
Węgry

Najlepsze uniwersytety dla Opieka zdrowotna Programy w Węgry 2023

Liczba instytucji: 46
  • Budapest, Węgry

  MOME to uniwersytet dla artystów, projektantów, twórców i innowatorów zainspirowany László Moholy-Nagy, pracujący nad globalnymi wyzwaniami. W duchu modernizmu László Moholy-Nagy opowiadał się za rolą sztuki w kształtowaniu społeczeństwa i wplataniem go w nowinki technologiczne. Koncentrujemy się na podejściu całościowym poprzez mentoring i tworzenie opartego na wartościach ekosystemu sztuki i projektowania w regionie CEE (Europa Środkowo-Wschodnia).

  • Budapest, Węgry

  Osiągaj swoje cele, rozwijaj umysł i odnieś sukces! Studiuj biznes, zarządzanie lub turystykę w największej węgierskiej szkole biznesu! 78% naszych studentów otrzymuje ofertę pracy przed ukończeniem studiów. Dołącz do 18 000 studentów z 83 krajów i zdobądź najlepsze doświadczenie w swoim życiu!

  • Budapest, Węgry

  Węgierski Uniwersytet Nauk o Sporcie jest jedną z najstarszych, najbardziej utytułowanych i uznanych zawodowo uczelni zajmujących się edukacją i nauką o sporcie w Europie Środkowej. Ogromnie szanujemy i cenimy naszą spuściznę, zachowujemy nasze tradycje i nieustannie poszukujemy innowacyjnych metod w edukacji i badaniach. Te ostatnie spełniają oczekiwania XXI wieku dotyczące szkolnictwa wyższego, a także oczekiwania naszych studentów dotyczące solidnej wiedzy, wysokiej jakości nauczycieli i usług, a także wspaniałych doświadczeń pozalekcyjnych.

  • Nyíregyháza, Węgry

  Uniwersytet w Nyíregyháza jest jedną z wybitnych instytucji uniwersytetów nauk stosowanych w kraju, gdzie badania, wysokiej jakości edukacji i osobistej uwagi są połączone z doskonałą infrastrukturą.

  • Miskolc, Węgry

  Założony w 1735 r. jako instytut kształcący specjalistów dla górnictwa i hutnictwa, będący wzorem dla wielu instytutów politechnicznych na świecie, University of Miskolc zawsze zajmował znaczącą pozycję w kultywowaniu nauk, w kształceniu zawodowym i szkoleniach. W ciągu ostatnich kilku dekad XX wieku instytucja rozwinęła się w pełnoprawny, kolorowy uniwersytet z tradycyjnymi trzema wydziałami technicznymi (nauki o ziemi, materiałoznawstwo, inżynieria mechaniczna i informatyka) oraz nowymi wydziałami: ekonomii, prawa, sztuki i Humanistyki, Opieki Zdrowotnej i Muzyki, a także kursów dokształcających lub szkolenia zawodowego na wyższym poziomie. Uczelnia liczy około 10.000 studentów i blisko 600 pracowników akademickich wspomaganych przez mniej więcej równą liczbę pracowników technicznych i administracyjnych.

  • London, Wielka Brytania
  • Helsinki, Finlandia
  • + 5 jeszcze

  Programy EIT Digital Summer School są otwarte dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, młodych profesjonalistów i innych osób, które chcą głęboko zanurzyć się w powstających technologiach cyfrowych, dowiedzieć się, jak przekształcić technologię w biznes, a ostatecznie uruchomić startupy deep-tech. Ucz się od wykładowców i pracowników naszych najlepszych uczelni partnerskich tech EU. Zdobądź praktyczne doświadczenie poprzez przypadki firmowe, pracę nad projektem i współpracę. Konkurencyjne cenowo czesne. Baw się dobrze spotykając i nawiązując kontakty z podobnie myślącymi studentami z całego świata!

  • Sopron, Węgry

  Głównymi celami University of Sopron są dalsze zwiększanie możliwości badawczych i promowanie internacjonalizacji. Uniwersytet zamierza oferować więcej programów studiów poprzez naukę języka angielskiego.

  • Budapest, Węgry

  Biorąc pod uwagę również swoich poprzedników prawnych, Óbuda University jest instytucją liczącą 140 lat. Dziś jest kluczowym graczem na węgierskim szkolnictwie wyższym i wiodącą zorientowaną na praktykę instytucją zapewniającą edukację techniczną na Węgrzech, gdzie studiuje ponad 12 000 studentów. 1 stycznia 2010 roku Óbuda University został powołany jako następca prawny Budapest Tech. Óbuda University charakteryzuje się pielęgnowaniem tradycji oraz monitorowaniem postępu i rozwoju. Od sierpnia 2021 r. Óbuda University działa w nowych warunkach, w bardziej elastycznych ramach. Fundacja Rudolfa Kalmana dla Óbuda University dokłada wszelkich starań, aby umożliwić uczelni zapewnienie wysokiej jakości i konkurencyjnych kompetencji oraz możliwości studiowania swoim studentom w dziedzinie nauk technicznych, informatycznych, przyrodniczych i ekonomicznych oraz kształcenia nauczycieli. „Zmieniamy pomysły w inżynierię”. Jako uniwersytet oparty na praktyce oferuje pełen zakres programów akademickich zarówno w języku węgierskim, jak i angielskim. Program obejmuje 4 studia zawodowe na poziomie wyższym, 17 studiów licencjackich, 11 studiów magisterskich, 3 studia doktoranckie oraz specjalizację w trybie stacjonarnym, wieczorowym i na odległość. Studenci ÓU mają możliwość prowadzenia badań podstawowych i stosowanych w wielu dziedzinach, aby sprostać wyzwaniom Przemysłu 4.0 i zgodnie ze strategią uczelni, która opiera się przede wszystkim na czterech filarach: robotyka, informatyka zdrowotna, sztuczna inteligencja i przeplatające się cyberbezpieczeństwo całą paletę inżynieryjną od klasycznej elektryki, inżynierii mechanicznej, architektury po przemysł kreatywny. O jakości kształcenia świadczy fakt, że Uczelnia posiada certyfikat jakości zgodny z wymaganiami normy ISO oraz zdobyła najwyższe uznanie, Wyższą Nagrodę Jakości w Szkolnictwie Wyższym. Według Emerging Economies Universities, Rankings of the Times Higher Education Óbuda University plasuje się w przedziale 351-400. w 2022 roku.

  • Budapest, Węgry

  Ze szkoły, która została założona w 1991 jako pierwsza prywatna uczelnia wyższa w Europie Środkowej, International Business School przekształciła się w prawdziwie nowoczesną i dynamiczną szkołę biznesu. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z prestiżowym brytyjskim uniwersytetem, The University of Buckingham, który jest najwyżej oceniany pod względem zatrudnialności absolwentów i prowadzi brytyjski National Student Survey pod względem zadowolenia studentów.

  • Budapest, Węgry

  Wekerle Business School - jako prestiżowa instytucja edukacyjna - uważa swoją misję za zapewnianie doskonałej edukacji w systemie bolońskim. Jego celem jest tworzenie warunków do kształcenia sprzyjających rozwojowi akademickiemu i osobistemu studentów poprzez łączenie wiedzy akademickiej na wysokim poziomie z praktyczną edukacją, opartą na partnerstwie korporacyjnym spoza uczelni.

  • Budapest, Węgry
  • Székesfehérvár, Węgry

  Kodolanyi Janos University (KJU) jest akredytowaną przez państwo uczelnią non-profit oferującą programy akademickie w dziedzinie turystyki i hotelarstwa, zarządzania biznesem, środków masowego przekazu i komunikacji, nauk społecznych, historii, kulturoznawstwa i językoznawstwa. Oprócz programów akademickich KJU oferuje również szeroką gamę kursów policealnych, LLP dla trenerów i stażystów, a także semestry międzynarodowe, kursy letnie, wizyty studyjne i programy stażowe.

  • Paris, Francja
  • Angers, Francja
  • + 6 jeszcze

  ESSCA to globalna szkoła biznesu o potrójnej koronie. Jesteśmy przyszłymi twórcami, wzmacniamy i inspirujemy naszych etycznie myślących uczniów do wyrażania swojego talentu. ESSCA to miejsce, w którym odpowiedzialni liderzy rozwijają umiejętności krytycznego i kreatywnego myślenia, aby osiągnąć sukces w niektórych z najbardziej dynamicznych sektorów współczesnego biznesu.

  • Budapest, Węgry
  • Baja, Węgry

  University of Public Service (Ludovika - UPS) jest jedyną instytucją na Węgrzech, która oferuje programy studiów w służbie publicznej z kompleksowym podejściem koncentrującym się na potrzebach rządu. Kształci kolejne pokolenie ekspertów i przywódców wojskowych, organów ścigania, zarządzania publicznego i spraw międzynarodowych. Specjalistyczny wydział na Uniwersytecie obejmuje dziedzinę nauk o wodzie, która jest aktualnym zagadnieniem dla przyszłości całej społeczności międzynarodowej. Dlatego nasza Uczelnia działa we współpracy z interesariuszami krajowymi i międzynarodowymi.

  • Budapest, Węgry

  Semmelweis University jest wiodącą uczelnią wyższą na Węgrzech i w regionie Europy Środkowej w dziedzinie medycyny i nauk o zdrowiu. Jego główne zaangażowanie opiera się na uczciwości edukacji, badań i uzdrawiania, dzięki czemu Semmelweis University jest uznanym na całym świecie centrum wiedzy.

  • Budapest, Węgry

  McDaniel College Budapest Campus jest zarejestrowany na Węgrzech jako zagraniczna instytucja szkolnictwa wyższego za zgodą węgierskiego ministra edukacji. Dla studentów sztuk humanistycznych oferuje standardowy czteroletni amerykański program licencjacki na Węgrzech z tytułem licencjata, ważny w USA i UE.