Keystone logo
Rumunia

Najlepsze uniwersytety dla Opieka zdrowotna Programy w Rumunia 2024

Liczba instytucji: 4
  • Bună Ziua, Rumunia

  Uniwersytet Medycyny i Farmacji „Iuliu Haţieganu” jest miejscem inspiracji do nauki, rozwoju i przygotowania się na pomyślną przyszłość.

  • Bucharest, Rumunia

  Budowa Wydziału Lekarskiego została zakończona i zainaugurowana 12 października 1903 r., W dniu otwarcia pomnika Carol Davila. Inicjatywa budowy pomnika dla Davili została podjęta na pierwszym ogólnopolskim kongresie medycznym, który odbył się w Bukareszcie w październiku 1884 r. Pomnik, cenne dzieło Carol Stork, został odlany z brązu w pracowniach Bukaresztańskiej Szkoły Sztuki i Rzemiosła.

  • Craiova, Rumunia

  W 1970 roku na Uniwersytecie w Krajowej utworzono Wydział Lekarski. Geneza University of Medicine and Pharmacy Craiova była rozwiązaniem złożonych problemów związanych z systemem opieki zdrowotnej w południowo-zachodniej części kraju, odpowiedzią na organizacyjne i demograficzne potrzeby specyficznych struktur medycznych uczelni wyższych w Rumunii.

  • Iași, Rumunia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...