Keystone logo
Kanada

Najlepsze uniwersytety dla Opieka zdrowotna Programy w Kanada 2023

Liczba instytucji: 296
  • Kitchener, Kanada
  • Waterloo, Kanada
  • + 6 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 jeszcze

  Połączenie Eurocentrum i Bayswater to nowa era w edukacji międzynarodowej. Nasze wspólne doświadczenie stanowi siłę w dzisiejszym sektorze edukacji międzynarodowej. Z pasją rozwijamy społeczności globalnych myślicieli i odkrywców, w kraju i za granicą - niezależnie od ich historii. Założyliśmy Bayswater Education, ponieważ chcemy, aby młodzi ludzie z każdego środowiska dostawali brzęczyk od odkrywania nowych kultur, poznawania nowych smaków i uczenia się, co jest tam na zewnątrz. Myślimy o nich jako o duchach globalnych, takich jak my sami.

  • Guelph, Kanada
  • Ridgetown, Kanada

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bordeaux, Francja
  • Lyon, Francja
  • + 5 jeszcze

  Od momentu powstania w 1993 roku ESMA oferuje szkolenia z cyklu CG Animation & FX, które stale ewoluują w ścisłej współpracy z profesjonalistami z dziedziny animacji, którzy wspierają nas każdego roku. Ten program szkoleniowy, równoważny z francuskim Bac + 5 poziom (RNCP poziom 7), jest teraz międzynarodowo uznany przez profesjonalny świat i jest wspierany przez największe nazwiska w animacji. Odkryj ten kurs oferowany w naszych kampusach Bordeaux, Lyon, Montpellier, Nantes, Rennes & Toulouse, a także w Montrealu w Kanadzie. Angielska wersja szkolenia dostępna jest w kampusach w Lyonie i Montpellier.

  • Lac la Biche, Kanada
  • Boyle, Kanada
  • + 4 jeszcze

  Poznaj nieskończone możliwości i szanse studiując w pięknej północno-wschodniej Albercie w Kanadzie. Z mnóstwem pięknych jezior, lasów borealnych oraz bogactwem fauny i flory, ta przypominająca park naturalna sceneria jest doświadczeniem, które z pewnością pozostawi na Tobie niezatarte wrażenie. Każdy z naszych kampusów znajduje się w wyjątkowych miastach z niesamowitymi historiami i bogatymi różnorodnymi historiami czekającymi na odkrycie.

  • Toronto, Kanada

  University of Toronto School of Continuing Studies (UofT SCS) wspiera dorosłych uczących się fachowo zaprojektowanymi kursami bez dyplomu, prowadzonymi w klasie i online, przez doświadczonych instruktorów, którzy są uznanymi liderami w swoich dziedzinach. Jako integralna część uniwersytetu, SCS jest zasilany energią intelektualną UofT i wysokimi standardami nauczania i uczenia się.

  • Madison, Stany Zjednoczone
  • Teaneck, Stany Zjednoczone
  • + 3 jeszcze

  Największy prywatny uniwersytet w New Jersey, FDU, jest instytucją non-profit, niesekciarską, wielokampusową. Założona w 1942, FDU osiągnęła czteroletni status w 1948 i zatwierdzenie jako uniwersytet w 1956. Uniwersytet oferuje ponad 100 programów studiów licencjackich i magisterskich, w tym programy doktoranckie z farmacji, praktyki pielęgniarskiej, psychologii klinicznej i psychologii szkolnej; oraz akredytowaną przez AACSB szkołę biznesu. Programy studiów są oferowane na dwóch kampusach w New Jersey oraz w dwóch lokalizacjach FDU poza USA: Wroxton College w Oxfordshire w Anglii i kampusie Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

  • Olds, Kanada

  Od początku swojej działalności jako szkoła rolnicza i ekonomiczna Olds College rozszerzyła swoją ofertę programową i przez lata oferowała więcej programów ukierunkowanych na karierę. Lekcje gotowania i szycia przekształciły się w nasz słynny program mody, zajęcia z maszyn stały się programami mechaniki rolniczej i ciężkiej, a umiejętności rolnicze przekształciły się w nasze programy zarządzania rolnictwem i ogrodnictwa.

  • Winnipeg, Kanada

  Booth University College, mieszczący się w Winnipeg, Manitoba, Kanada, jest instytucją chrześcijańską zakorzenioną w 156-letniej historii Armii Zbawienia w zaspokajaniu potrzeb najbardziej potrzebujących społeczeństwa. Głęboko zaangażowani w sprawiedliwość społeczną, łączymy wiarę chrześcijańską i rygorystyczną naukę z pasją do służby. Nasze podejście do nauki jest zakotwiczone w doskonałości akademickiej i oparte na wizji nadziei, sprawiedliwości społecznej i miłosierdzia dla wszystkich.

  • Paris, Francja
  • Montreal, Kanada

  Utworzona w 1972 roku przez głównych graczy na rynku nieruchomości, Grupa ESPI – założona jako stowarzyszenie (ustawa z 1901 roku) – jest prywatną uczelnią, której kwalifikacje są uznawane przez państwo na poziomie 6 (Bac + 3) i poziomie 7 (Bac + 5 ) lub dyplomy szkolne i zarejestrowane w National Directory of Professional Certifications (RNCP), z cyklem licencjackim i zawodowym magisterskim (6 specjalizacji). 50 lat istnienia pozwoliło Grupie zakorzenić się we wszystkich branżach związanych z nieruchomościami. Dziś nasi studenci są rozproszeni po kampusach Paryża, Nantes, Marsylii, Bordeaux, Lyonu i Montpellier.

  • Toronto, Kanada

  Założona w 1889 roku, Osgoode Hall Law School jest jedną z największych i najbardziej szanowanych szkół prawniczych w Kanadzie. Osgoode Hall Law School ma długą tradycję bycia w centrum wpływowych i innowacyjnych badań i myśli prawniczej. Po wyszkoleniu jednych z najzdolniejszych umysłów prawniczych, Osgoode nadal szczyci się doskonałością akademicką i postępową wizją zawodu prawnika. Wśród absolwentów Osgoode są praktykujący prawnicy i uczeni w dziedzinie prawa, liderzy biznesu i ustawodawcy, działacze społeczni i sędziowie Sądu Najwyższego. Stosując swoje talenty prawnicze w szerokim zakresie ról i organizacji, dzielą dumne dziedzictwo podsumowane w historycznym motto naszej szkoły: Przez prawo do sprawiedliwości.

  • London, Kanada

  Założony w 1954 roku King's University College na Western University jest katolickim uniwersytetem sztuk wyzwolonych, powiązanym z dużym, światowej klasy uniwersytetem. Studenci Kinga cieszą się „The Best of Both Worlds” – nauką w małych klasach prowadzonych przez wybitnych wykładowców na małym, pięknym kampusie, jednocześnie ciesząc się doświadczeniami bycia częścią wszechstronnego uniwersytetu. Studenci King's mają pełny dostęp do wszystkich udogodnień i usług na Western University i kończą studia z dyplomem zachodnim.

  • Montreal, Kanada

  W Kensley College mocno wierzymy, że edukacja jest jedynym kluczem do otwarcia drzwi niesamowitych możliwości. Staramy się zapewnić każdemu uczniowi szansę na realizację swoich marzeń i zawładnięcie swoją przyszłością. Przez lata wierzyliśmy w nasze korzenie, aby zdefiniować pasję ucznia!

  • Toronto, Kanada

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Montreal, Kanada

  Musitechnic została założona w 1987 roku w Montrealu przez Gillesa Valiquette'a, znanego muzyka, kompozytora i piosenkarza i autora tekstów. Był przekonany, że technologia (zwłaszcza komputery) stanie się centralnym elementem produkcji audio i przemysłu muzycznego, aż do stworzenia pierwszego dyplomu uznanego przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w całości poświęconego komputerowemu wspomaganiu projektowania dźwięku. To było na długo przed tym, zanim wszyscy wiedzieli, czym jest mysz komputerowa, MP3, a nawet Internet.