Keystone logo
Bułgaria

Najlepsze uniwersytety dla Opieka zdrowotna Programy w Bułgaria 2024

Liczba instytucji: 3
  • Pleven Center, Bułgaria

  Uniwersytet Medyczny - Pleven jest jednym z pięciu uniwersytetów medycznych w Bułgarii. Powstał w 1974 roku, poszerzając horyzonty, wielkość i renomę Szpitala Miejskiego, założonego w 1865 roku. Dziś, łącząc tradycje przeszłości z możliwościami teraźniejszości, obejmuje placówki edukacyjne i terapeutyczne, współczesną bazę przedkliniczną, Szpital Uniwersytecki z ponad 1000 łóżek i klinik we wszystkich głównych dziedzinach medycyny, a także dużą liczbą specjalistycznych klinik i jednostek badawczych z nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i terapeutycznym.

  • Varna, Bułgaria

  Witamy na Uniwersytecie Medycznym w Warnie - jednej z najnowocześniejszych i najnowocześniejszych uczelni w kraju! Atrakcyjne międzynarodowe środowisko, najnowocześniejsze metody i obiekty szkoleniowe, treningi w świecie rzeczywistym i symulacje, wspaniałe warunki sportowe i rekreacyjne w Morskiej Stolicy Bułgarii – to tylko niektóre z powodów, dla których wszyscy studenci z około 50 krajów na całym świecie wybrali studia na Uniwersytecie Medycznym w Warnie!

  • Sofia, Bułgaria

  Uniwersytet Medyczny - Sofia (AM) zajmuje wyjątkowe miejsce w bułgarskim systemie edukacji. Wysoki poziom nauczania, szkolenia i osiągnięcia w pracy naukowej, opiece zdrowotnej i działalności publicznej są zintegrowane - dążąc do tego, aby MU było innowacyjne i spełniało interes publiczny. Uczelnia dąży do przywództwa regionalnego przy jednoczesnym podnoszeniu jakości kształcenia w skali krajowej i międzynarodowej.