Keystone logo
Australia

Najlepsze uniwersytety dla Opieka zdrowotna Programy w Australia 2024

Liczba instytucji: 9
  • Perth, Australia

  W 1979 roku powstał pierwszy krajowy dostawca szkoleń fitness w Australii. Pomysł zrodził się, gdy sześciu entuzjastów fitness połączyło siły, aby podnieść jakość programów treningowych i wnieść do branży swoje pełne, zbiorowe pasje.

  • Heidelberg Heights, Australia

  Institute Of Health And Nursing Australia (IHNA) jest jednym z czołowych australijskich dostawców wysokiej jakości edukacji i szkoleń. Główne obszary specjalizacji Instytutu i prowadzenie kursów to usługi pielęgniarskie, zdrowotne i społeczne, takie jak opieka nad osobami starszymi, wsparcie dla osób niepełnosprawnych oraz wczesna edukacja i opieka nad dzieckiem, a badania i rozwój w nowych obszarach, takich jak zarządzanie zdrowiem i nauka języka angielskiego.

  • Alexandria, Australia

  Certyfikat III w Fitness to Twój pierwszy krok w branży fitness. Te krajowe kwalifikacje pozwalają być „instruktorem fitness”. Nauczysz się oceniać, trenować i nadzorować klientów w centrach fitness i na siłowniach.

  • Brisbane City, Australia

  Od momentu powstania w 1979 roku, Grupa Sarina Russo jest liderem w tworzeniu i rozwijaniu karier tysięcy osób na całym świecie. Jako lider w zapewnianiu kursów języka angielskiego i umiejętności zawodowych studentom z Australii i zagranicy, nasi studenci z powodzeniem zdobyli umiejętności i doświadczenie wymagane do kontynuowania studiów na uniwersytecie lub zdobycia tak ważnego wyniku zawodowego.

  • Preston, Australia

  ALACC to szkoła zawodowa (VET) z siedzibą w Melbourne (Preston), oferująca uznane w całym kraju kursy.

  • Canberra, Australia
  • Sydney, Australia

  College of Nursing Australia ( ACN ) jest zaangażowany w rozwijanie przywództwa pielęgniarek w celu poprawy opieki zdrowotnej. W naszej uczelni mocno wierzymy, że wszystkie pielęgniarki mogą być liderami, niezależnie od zajmowanego stanowiska lub stażu pracy.

  • West Melbourne, Australia

  Menzies Institute Of Technology to akredytowana organizacja szkoleniowa, która słynie z silnego nacisku na edukację.

  • Burwood, Australia

  W New Era Institute skupiamy się nie tylko na zwiększaniu potencjału akademickiego, ale także na rozwoju osobistym w takich obszarach, jak przywództwo, praca zespołowa i zwiększona kreatywność. Projektujemy nasze kursy, aby zaangażować Cię w pracę stosowaną do nauki dla rozwijających się liderów biznesu.

  • Sydney, Australia

  INT Nurse Training to zarejestrowana organizacja szkoleniowa (kod: 45232) zapewniająca wysokiej jakości szkolenia uczniom w Australii.