Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Certyfikat Programy w Nauki farmaceutyczne 2024

2 Certyfikat Programy w Nauki farmaceutyczne 2024

Przegląd

Program certyfikat jest zwykle mniejsza niż program stopni i jest bardzo specyficzne. Tego typu program szkolenia może prowadzić do certyfikacji zawodową lub gospodarczą w wielu obszarach. Certyfikat może również zlikwidować lukę w edukacji i ustawić się na kurs dla wyższego stopnia.

Co to jest certyfikat w dziedzinie nauk farmaceutycznych? Gdy jest to świadectwo dla programu, koncentrując się na historii medycyny, chemii i fizjologii. W zależności od konkretnego programu, będzie prawdopodobnie na zajęcia z anatomii, fizjologii człowieka, farmakologii (Droga leki wpływają na organizm ludzki), toksykologii (szkodliwych skutków narkotyków może mieć na ciele człowieka) i chemii medycznej.

Ukończenie programu certyfikacji w dziedzinie nauk farmaceutycznych pomogą Ci skoncentrować swoje wykształcenie. Będziesz w stanie skoncentrować się na konkretnym aspekcie nauk farmaceutycznych, takich jak spraw regulacyjnych lub badań klinicznych.

Farmaceutyczne certyfikaty nauka może pomóc w dalszych swoich celów zawodowych w kraju i za granicą. Jednak każdy kraj ma swoje własne wymagania edukacyjne i przepisy farmaceutyczne. Szkoły kontaktowe w państwach, w których można oczekiwać, aby korzystać z certyfikacji, aby dowiedzieć się o konkretnych kosztów programu.

Certyfikat w dziedzinie nauk farmaceutycznych może otworzyć wiele możliwości kariery dla Ciebie, w zależności od ostrości. To może narazić Cię na drodze do zarabiania na stopień Pharm.D i zdobywanie licensure jako farmaceuta. Można także udać się za naukowca, rozwój nowych leków w celu promowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Inną opcją kariery jest to, że przedstawiciel handlowy farmaceutyczne, gdzie będzie można promować różne leki i doradzi lekarzy, szpitali i klinik na interakcji, oznaczeń i skutków ubocznych.

Wiele szkół i uniwersytetów catering na potrzeby współczesnych studentów na elastyczność, oferując zajęć online.Aby znaleźć szkołę, która pasuje do Twoich zainteresowań i potrzeb, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Certyfikat
  • Opieka zdrowotna
  • Farmacja
  • Nauki farmaceutyczne
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania