Keystone logo

Filtry

 • Certyfikat
 • Stany Zjednoczone
 • Opieka zdrowotna
 • Medycyna ratunkowa
 • EMT
Kierunki studiów
 • Opieka zdrowotna (1)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

1 Certyfikat Programy w EMT w Rice Lake, Stany Zjednoczone dla 2024

  Popular study format

  Popular education type

  Certyfikat Programy w EMT

  Co to jest EMT?
  EMT to skrót od emergency medical technician. EMT jest wyszkolonym profesjonalistą, który zapewnia opiekę medyczną w nagłych wypadkach pacjentom w potrzebie. EMT zapewniają podstawowe wsparcie życia, które obejmuje resuscytację krążeniowo-oddechową oraz użycie AED (automatycznego defibrylatora zewnętrznego). Są również przeszkoleni w zakresie oceny stanu pacjenta i zapewnienia leczenia urazów i chorób. EMTs są często pierwszymi respondentami na miejscu zdarzenia i odgrywają istotną rolę w opiece nad pacjentami.

  Jak mogę zostać ratownikiem medycznym?
  Ci, którzy chcą zostać EMT mogą znaleźć programy w wielu community colleges i szkołach technicznych. Stopnie EMT są dostępne zarówno na poziomie stowarzyszonym, jak i licencjackim. EMT program stowarzyszony stopień będzie zazwyczaj trwa dwa lata, aby zakończyć, podczas gdy program studiów licencjackich zajmie cztery lata. EMT musi ukończyć akredytowany program szkoleniowy, aby kwalifikować się do certyfikacji.

  Czego będę się uczyć podczas studiów na kierunku EMT?
  Programy szkoleniowe EMT obejmują wiele tematów, w tym anatomię, fizjologię, procedury ratownictwa medycznego i farmakologię. Studenci w programach EMT będą również uczyć się o ocenie pacjenta, oznakach życiowych i jak skutecznie komunikować się z pacjentami i ich rodzinami.

  USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

  Certyfikat programów są jednostki edukacyjne badania, które pomagają studentom zdobycie wiedzy i doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych osób. Niektórzy studenci biorą te programy w celu uzyskania umiejętności niezbędnych, aby przejść w swoich zawodach.