Canadian Memorial Chiropractic College

Wstęp

Z siedzibą w Toronto, Ontario w Kanadzie, CMCC jest światowym liderem w dziedzinie edukacji i badań chiropraktycznych. CMCC jest instytucją akademicką oferującą drugi stopień studiów licencjackich oraz programy studiów podyplomowych i ustawicznych. CMCC, organizacja charytatywna typu non-profit, nie otrzymuje żadnych bezpośrednich funduszy rządowych i polega na członkostwie, czesnym i darowiznach na wsparcie.

Program studiów licencjackich w CMCC to drugi program studiów licencjackich z wyróżnieniem, oferowany wykwalifikowanym kandydatom, którzy ukończyli co najmniej trzy lata studiów na poziomie uniwersyteckim przed przyjęciem.

CMCC jest uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych instytucji chiropraktycznych w Ameryce Północnej, koncentrującą się na badaniach podstawowych i stosowanych związanych z interakcjami nerwowo-mięśniowo-szkieletowymi oraz na badaniu roli chiropraktyki w opiece koordynowanej i promocji zdrowia. CMCC zapewnia chiropraktyczną opiekę nad pacjentami w siedmiu lokalnych klinikach nauczania w całym regionie Greater Toronto Area.

Lokalizacje

  • Leslie Street,6100, M2H 3J1, Toronto

pytania