Canadian Institute of Technology

Wstęp

DLACZEGO CIT?

Po dwunastu latach badań, właściwa decyzja byś zrobić to, aby włączono do studiów uniwersyteckich w Canadian Institute of Technology. Tutaj znajdziesz najwyższe standardy akademickie oraz doskonałe warunki do nauki. Będziesz mieć doświadczenie życiowe, studiując w sercu miasta dynamicznego, jak Tiranie. Dołącz do nas, pokochasz CIT.

Studia w języku angielskim

CIT uczy tylko w języku angielskim, który zapewnia dodatkowe korzyści bez dodatkowych kosztów poprzez poprawę znajomości angielskiego, zwiększenie szans na zatrudnienie w kraju i daje dostęp do międzynarodowej kariery.

kanadyjski Curricula

CIT zapewnia programów opartych na kanadyjskiej programów nauczania i nauczanie jest dostarczane w oparciu o najlepsze praktyki kanadyjskiego systemu edukacji, który upoważnia absolwentów kreatywnych, odważnych, przedsiębiorczych, wynalazczych umiejętności i miłości do wiedzy.

W sercu Tiranie

CIT jest położony w jednej z najważniejszych wież Tirana, w odległości krótkiego spaceru od głównego placu miasta, miejsc kulturalnych, rekreacyjnych i historycznych, jak i centralnych instytucji rządowych. Ta lokalizacja sprawi, że będziesz mieć czas swojego życia, podczas gdy przygotowują się do ekscytującej kariery.

studiowanie programy

CIT zapewnia licencjatu i magisterium stopni. Programy prowadzone są na podstawie Systemu Bolońskiego.

Flexible Path Nauka

CIT jest pionierem elastyczne ścieżki kształcenia z uwzględnieniem zmieniających się potrzeb edukacji. Będziesz mógł pracować i uczyć się w tym samym czasie, z możliwością ukończenia classwork o dowolnej porze dnia lub wieczorem. Można też studiować w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze godzin lub na przemian ich.

Szanse na studia w Kanadzie lub USA

Oprócz korzystania z kanadyjskiego systemu szkolnictwa wyższego, CIT pracuje sprawie ustanowienia Transfer lub pełne porozumienie powiązania z kanadyjskich uniwersytetów. Nasz system nauczania ułatwia akredytacji swojej stopniu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

International oraz międzynarodowym Wykształcony Academic Staff

CIT zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników naukowych, łącząc zagranicznych i obywateli albańskich z międzynarodowym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w zajęciach uczą. CIT zajmuje osobiste podejście do edukacji. W CIT studenci i profesorowie są więcej niż zespół, zarówno w dążeniu do ciągłego i zaawansowanej wiedzy. CIT oferuje zalety końca, dbając niewielką atmosferę uniwersytetu w połączeniu z dogłębną akademicko zorientowanych badań.

Wizja, Misja i zasadniczym celem instytutu

VISION: Canadian Institute of Technology jest zaangażowana w rozwój studenta w duchowym edukacyjnych i zawodowych etyczne, krytycznego myślenia, umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, kreatywności, innowacyjności oraz zarządzania.

Misja: Canadian Institute of Technology jest jednym z kilku uniwersytetów w Albanii nauczania w języku angielskim, zaangażowana w przygotowanie swoich absolwentów, którzy są w stanie rozwijać wartości, umiejętności i wiedzy, które muszą kształtować swoje życie, karierę i społeczeństw. Aby to osiągnąć, Canadian Institute of Technology będzie oferować wysokiej jakości licencjackich, magisterskich i programów kształcenia ustawicznego oraz promowanie działań badawczych, które służą potrzebom lokalnych i regionalnych.

Zobowiązania: Canadian Institute of Technology wyraża swoje zobowiązania do jego misji poprzez realizację następujących celów:

Aby zaoferować doskonałe programy nauczania w wybranych obszarach Aby przyciągnąć wykwalifikowanych wykładowców i pracowników oraz zapewnienie im bezpiecznego i wspierającego środowiska pracy Aby wyprodukować absolwentów, którzy są niezależne, pewne siebie, samodzielna i trwałe, aby osiągnąć swoje cele osobiste. Aby przygotować absolwentów zawodowych zorientowanych które są innowacyjne, krytycznego myślenia i długiej żywotności uczący. Aby rozwijać społecznie odpowiedzialnych absolwentów, którzy są otwarci na zmieniające się potrzeby społeczne i szacunku dla szlachetnych wartości lokalnych i globalnych. Przedstawienie odpowiedniego wsparcia i opieki dla studentów. Aby zapewnić środowisko nauczania-uczenia się w state-of-the-art udogodnienia edukacyjnych. Aby zachęcić wysiłki badawcze i połączyć je do potrzeb społeczności i społeczeństwa.

Podstawowym celem instytutu:

Most w Canadian Education. Most na inny międzynarodowo uznanych uniwersytetów. Sprawny uczelnia rozwija absolwentów zdolnych i doświadczonych Sprawny RDC-centered uczelnia Przyjęcie strategii ciągłego doskonalenia Międzynarodowo uznanym Institute, wraz z liczbą punktów akademickich zbywalne instytucji akademickich Północnej-amerykańskich. Dokonywanie edukację światowej klasy przystępne Oferuje kształcenie i prowadzenie RDC przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców z międzynarodowo uznanych uniwersytetów Oferując odpowiedni program zaspokajania potrzeb Albanii. standardy programowe i cele w oparciu o wymierne efekty programu i przebiegu. Przyczyniając się do rozpowszechniania wiedzy w Albanii i poza nią. Oferowanie kształcenia ustawicznego, w tym Corporate Training, przywództwa społecznego i kształcenia ustawicznego. Praca w komplementarności i współpracy z innymi uczelniami, a nie w niezdrowej konkurencji

Canadian Institute of Technology (CIT), znany również jako "Instituti Kanadez i Teknologjisë" (SHLUP "IKT"), jest własnością firmy CIT - Albania, która posiada wykształcenie jako jego podstawowej działalności w Albanii.

Uruchomienie tego biznesu w Albanii pochodzi z protokołem ustaleń podpisanym pomiędzy firmą a Edu Nova Konsorcjum, doświadczony kanadyjskiego konsorcjum kolegiów edukacji na poziomie średnim i wyższym. Opierając się na tym, otwarcie działalności gospodarczej w Albanii został przygotowany i dalsze Twining i partnerstwa formy współpracy z instytucjami kanadyjskich działających w obszarach badań, nauki i edukacji są w toku. Października 2012 roku, kompleksowa umowa o współpracy została podpisana pomiędzy CIT i Globe University, USA, który zostanie zmaterializowanej z programami wymiany akademickiej i studentów, a także przeniesienia studenta oraz wzajemnego uznawania programów.

CIT dostarcza programy nauczania w języku angielskim, a jej programy spełniają wymogów i standardów szkolnictwa wyższego w USA i Kanadzie. Nauczanie w CIT jest dostarczany w wygodnych pomieszczeniach oraz z wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej. Ten ostatni składa się z profesorów ukończył iz doświadczeniem w nauczaniu z zagranicy i zagranicznych profesorów i inżynierów, głównie z USA i Kanady, którzy mają doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu Biznesu i Technologii Informacyjnych.

Powierzchnie CIT są Zayed Center, który znajduje się w samym sercu albańskiej stolica, Tiranie. Centrum posiada wystarczające i wygodną powierzchnię użytkową dla studentów i profesorów. CIT ma łączną powierzchnię 2300 metrów kwadratowych, co oznacza 11,9 m2 / studenta.

CIT Historia

Canadian Institute of Technology powstała listopada 2011 r. Canadian Institute of Technology filozofią jest oferowanie i wyposażyć studentów z wykształceniem wysoko jakościowej i umiejętności dla środowiska pracy albańskiej i USA / Canada.

Programy nauczania wyłącznie w języku angielskim zapewnia CIT do korzystania z najbardziej aktualnych materiałów edukacyjnych, spełniając swą filozofię wobec studentów w ich realizować wiedzy i profesjonalizmu, istotnych dla środowisk pracy, odpowiednio, w Albanii i USA / Kanadzie.

Ustanowienie tej uczelni pochodzi z protokołem ustaleń podpisanym pomiędzy firmą a Edu Nova Konsorcjum, doświadczony kanadyjskiego konsorcjum kolegiów edukacji na poziomie średnim i wyższym. Opierając się na tym, otwarcie Canadian Institute of Technology w Albanii został przygotowany i dalsze Twining i partnerstwa formy współpracy z instytucjami kanadyjskich działających w obszarach badań, nauki i edukacji są w toku.

Uniwersytet rozpoczął działalność już od pierwszego roku jego licencji i CIT programy oferowane są programy studiów licencjackich w ramach: School of Business

Biznes i administracja Business Administration i systemy informacyjne

Szkoła Inżynierii

Inżynierii oprogramowania inżynieria przemysłowa

Października 2012 Canadian Institute of Technology jest licencjonowany zaoferować profesjonalne i naukowe programy Master in:

inżynieria przemysłowa Inżynierii oprogramowania Biznes i administracja

Również w październiku 2012 roku, kompleksowa umowa o współpracy została podpisana pomiędzy CIT i Globe University, USA, który zostanie zmaterializowanej z programami wymiany akademickiej i studentów, a także przeniesienia studenta oraz wzajemnego uznawania programów.

CIT w sposób spełnia swoją filozofię organizowane różne międzynarodowe konferencje:

Na listopad 2012, CIT zorganizował "Albania technologicznego na sto lecia Niepodległości" Kwietnia 2013 CIT zorganizował "Międzynarodowa Konferencja na temat zrównoważonego rozwoju" Maja 2013 CIT zorganizował "Naród, Obywatelstwo, narodem: Co to jest w nazwie"

Lokalizacje

  • Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

pytania