Keystone logo

33 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna Zdrowie publiczne 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Globalna opieka zdrowotna
  • Zdrowie publiczne
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (33)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna Zdrowie publiczne

Bachelor of Science (BSC) stopnia może być następnym krokiem dla absolwentów szkół lub ludzi, którzy chcą wrócić do szkoły w celu zdobycia wiedzy na karierę. Programy zazwyczaj od trzech do pięciu lat, aby zakończyć w zależności od klasy obciążeń i innych kryteriów. Niektórzy studenci mogą uzyskać stopień, a następnie przejść do ukończenia programu wyższym poziomie przez okres dłuższy pogłębionej analizy.

Czym jest licencjata w dziedzinie zdrowia publicznego? Ten typ stopniu dotyczy promocji zdrowia i dobrego samopoczucia do publicznej lub w ramach społeczności. Ćwiczenia mogą składać się z ogólną nauką, biologii, socjologii, historii, psychologii, a nawet epidemiologii. Kolokwium składa się z nauki w klasie i badania klinicznego lub ewentualnie niezależnych badań. Ludzie, którzy chcą kariery skupia się na pomaganiu innym poprawić ich jakość życia może warto rozważyć tę ścieżkę edukacyjną.

Podczas skupiając się na badania zdrowia publicznego, studenci mogą nabyć umiejętności, które będą przydatne na wiele sposobów.Mają tendencję do opracowania analitycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów, a także komunikację wzmocnienie i umiejętności interpersonalnych, które są przydatne do pracy i życiu osobistym.

Osoby z wykształceniem w dziedzinie zdrowia publicznego są potrzebne do pracy na całym świecie, a programy są dostępne dla zaspokojenia tych potrzeb na uniwersytetach, uczelniach i ośrodkach nauczania online. Koszty studiów mogą się różnić w zależności od szkoły i lokalizacji, więc uczniowie powinni porozmawiać z doradcą przyjęć w szkole ich wyboru uzyskać więcej informacji.

Z tytuł licencjata w dziedzinie zdrowia publicznego, absolwenci mogą być w stanie pracować w wielu związanych z dobrobytu, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym arenach. Mogą ciążyć w kierunku tworzenia polityki publicznej, zarządzania istniejących programów, a skupić się na oddziaływania na środowisko higieny pracy lub. Będzie potrzebne wykształconych kandydatów w szpitalach, produkcji i agencji rządowych, by wymienić tylko kilka opcji.

Studenci tych dniach trzeba znaleźć program edukacyjny, który pasuje do ich potrzeb i stylu życia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego programu studiów, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.