Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 6 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Pulmonologia 2023

6 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Pulmonologia 2023

Przegląd

BSC lub Bachelor of Science, jest licencjat studenci zarabiają po zakończeniu programu. Podczas tego programu, będą one miały pewną liczbę głównych koncentruje kursów. Program BSC zwykle trwa od trzech do pięciu lat, aby zakończyć.

Czym jest BSc w Pulmonologii? W tym konkretnym programem studiów, studenci mogą zacząć swoją podróż w kierunku kariery pulmonologiczne. Po zakończeniu tego stopnia, mogą przenieść się do szkoły medycznej. Podczas swego czasu jako studentów, mogą nauczyć się podstaw pulmonologii i podjąć szereg kursów wstępnych w rachunku, statystyki, fizyki, chemii organicznej, biologii i mikrobiologii.

Zarabianie stopień w pulmonologii może dostarczyć studentów z różnych zalet. Na przykład, mogą korzystać także stopień, aby przejść do bardziej zaawansowanego szkolenia medycznego, który pozwoliłby im podjęcie kolejnych kroków w kierunku swojej kariery.

Koszt zdobywając ten stopień albo w jakimkolwiek stopniu do tej sprawy, może się różnić w zależności od obszaru, w którym chcesz chodzić do szkoły. Czy jakieś badania i skontaktować się z ulubioną uniwersytecie lub college'u, aby zdobyć więcej informacji o kosztach i zobaczyć, czy program będzie odpowiedni dla swoich potrzeb.

Absolwenci z licencjat z Pulmonologii może wtedy chodzić do szkoły medycznej, aby otrzymać dalszą edukację. Stamtąd mogą być wymagane inne rodzaje certyfikacji i szkoleń. Gdy odpowiednia edukacja i szkolenia są kompletne, jednostki mogą kontynuować karierę w pulmonologii. Zadanie pulmonologa jest do diagnozowania i leczenia pacjentów z chorobami płuc i warunków. Zajmują się medycyny wewnętrznej, więc będzie wymagana dobra znajomość niego.

Dla studentów wszystkich rodzajów i ze wszystkich miejsc, wiele szkół oferuje możliwość podjęcia kursów internetowych, które mogą zapewnić dobrą elastyczność.Aby zacząć, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Medycyna
  • Pulmonologia
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (6)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania