Keystone logo

15 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Studia medyczne Zarządzanie w ochronie zdrowia 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Studia medyczne
  • Zarządzanie w ochronie zdrowia
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (15)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Studia medyczne Zarządzanie w ochronie zdrowia

Zarabianie Bachelor of Science (BSC) może być monumentalne osiągnięcie, które zmienia bieg życia studenta. W ciągu zaledwie trzech do pięciu lat, osoby z wykształceniem studia muszą znaleźć kariery, która jest pożyteczna, spełniając i fiskalnie niezawodny.

Czym jest Licencjat z zarządzania opieką zdrowotną? Program ten stopień daje studentom niezbędną wiedzę biznesu i polityki zdrowotnej, które potrzebują ich w celu podjęcia pracy na stanowiskach kierowniczych w środowisku medycznym. Pola w tej okładki Program tematów, takich jak rachunkowość, ekonomia opieki zdrowotnej, zarządzania zasobami ludzkimi, podstaw przywództwa i zarządzania, oraz kierunku i koordynacji świadczeń zdrowotnych.

Odbieranie Bachelor of Science in Management Healthcare może mieć wiele korzyści dla absolwentów, które sprawiają, że program warto dążyć.Osoby otrzymują niezbędną wiedzę i doświadczenie niezbędne do osiągania sukcesów w pracy, a także podnieść umiejętności takich jak czytanie, pisanie, krytycznego myślenia i komunikacji, z których wszystkie czynią je pożądanym atutem dla każdego pracodawcy.

Koszt zdobyć tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania opieką zdrowotną mogą być bardzo różne i zależą od wielu czynników, takich jak lokalizacja szkoły i ilości czasu, w którym uczeń jest w stanie poświęcić się nauce. Z tego powodu studenci proszeni są o kontakt ewentualnych szkół dla aktualnej informacji czesnego.

Osoby, które kończą się licencjat z zarządzania opieką zdrowotną mogą znaleźć zatrudnienie w wielu różnych warunkach roboczych, dyrektorów, kierowników i menedżerów w szpitalach, klinikach, długoterminowych ośrodkach opieki, domach opieki i gabinetów lekarskich. Z ich doskonałą znajomością zarówno dla biznesu i świata służby zdrowia, absolwenci mogą również pracować dla firm ubezpieczeniowych lub w przemyśle farmaceutycznym.

Wiele szkół oferuje elastyczne opcje kształcenia, takich jak zajęcia w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, tak, że zdobywając stopień twojego licencjata mogą się zdarzyć w czasie i miejscu, które jest wygodne dla Ciebie. Jeśli chcesz, aby zacząć na stopniu, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.