Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Okulistyka 2023

3 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Okulistyka 2023

Przegląd

BSC jest stopień 's bachelor przyznawane tym, którzy z powodzeniem ukończyć program studiów akademickich związanych z naukami. Zarabianie licencjat trwa zwykle większość studentów trzech do czterech lat. Jest on używany jako punkt wyjścia dla kariery lub dalszej edukacji w tym samym kierunku studiów.

Czym jest BSc w okulistyce? Program ten stopień obejmuje zajęć z różnych przedmiotów związanych z technologią okulistyczną. Studenci uczą się sposobu gromadzenia danych i wykonać różne testy. Kursy przedmedycznej w zakresie fizyki, biologii, chemii nieorganicznej, matematyki i chemii organicznej są zawarte w tym programie. Zajęć również zazwyczaj obejmuje nauki o chorobach oczu, terminologii medycznej, anatomii oka, oka ruchliwości, chirurgii wspomagających i farmakologii okulistycznej.

Absolwenci, którzy posiadają licencjat w okulistyce mają specjalistycznych umiejętności i wiedzy, aby pomóc im w rejestrując się w szkole medycznej lub rozpoczynających karierę w dziedzinie medycznej.

Koszty związane z czesnego zarabiać licencjat w okulistyce będą się różnić w zależności od miejsca studiów i długości programu. Należy pamiętać, że wiele programów licencjackie są oferowane w skali międzynarodowej i mają możliwości kształcenia na odległość, jak również. Dowiedz się więcej szczegółowych informacji, kontaktując się bezpośrednio z biurem izby przyjęć żądanej instytucji.

Wielu absolwentów tego programu stają specjaliści entry-level jak okulistycznych asystentów. Zadaniem asystentów okulistycznych jest pomoc okulistów wykonując wstępne badanie wzroku, zbieranie dokumentacji medycznej i edukacji pacjentów na temat procedur i leków. Wstępne testy obejmować badanie reakcji pacjenta 's źrenicy oka, ciśnienia zakres widzenia, ruch mięśni i widzenie kolorów. Inne obowiązki obejmują podawanie leków i utrzymanie narzędzi okulistycznych. Okulistyczne asystenci mogą również przygotowywać sale egzaminacyjne i obserwować pacjentów podczas operacji.

Jeśli pragniesz pracować w dziedzinie okulistyki następnie uzyskiwanie przedmedycznej licencjat w okulistyce jest doskonałym pierwszym krokiem. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Medycyna optometryczna
  • Okulistyka
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (3)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania