Keystone logo

50 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Nauki o zdrowiu 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Opieka zdrowotna
 • Nauki o zdrowiu
Kierunki studiów
 • Opieka zdrowotna (50)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Nauki o zdrowiu

  BSC lub Bachelor of Science, jest licencjat. W zależności od kierunku studiów i nauki instytucji przyznającej tytuł, może to potrwać od trzech do pięciu lat, aby zdobyć licencjat.

  Co to BSc w Nauk o Zdrowiu? Nauki medyczne jest grupa dyscyplin zajmujących się osiągnięcia i utrzymania zdrowia. Jest to nadrzędna gałąź nauki, która stara się nie tylko dalszej zdolności do zapobiegania i leczenia chorób na poziomie molekularnym, ale także do rozpoznania i wdrożenia środków, które należy podjąć w społeczeństwach, aby mieć dobre praktyki zdrowotne ogólnej. Studenci mogą wystąpić kursy w biologii, chemii, chemii organicznej, fizjologii i systemów opieki zdrowotnej i polityki.

  Jako zdrowia i opieki zdrowotnej na całym świecie stają się wyższe priorytety Oczekuje się, że prace związane ze zdrowiem do zwiększenia dostępności w ciągu następnej dekady. Dlatego BSc w Nauk o Zdrowiu może spowodować wiele możliwości zatrudnienia.

  Programy w różnych krajach i na różnych szkół mają wiele odmian w ich specyfikacji, z uwzględnieniem ich potrzeb finansowych. Aby dowiedzieć się, ile zarabiają licencjat z nauk medycznych może kosztować, skontaktuj się z programów, które są zainteresowane bezpośrednio.

  Ponieważ nauk medycznych jest ogromna dyscyplina, która dotyka wielu dziedzin, zdobywając dyplom w dziedzinie nauk medycznych oferuje wiele potencjalnych ścieżek kariery. Badania medyczne i rozwój, farmakologii, pomoc medyczna i stomatologiczna, terapia zajęciowa i patologia mowy, to tylko kilka pól w dyscyplinie nauk o zdrowiu. Może wolisz pracę w praktyce klinicznej, pracy z pacjentami i klientami w sposób indywidualny. Jeśli wolisz, aby rozwijać i przeprowadzać eksperymenty, możesz stać się badaczem. Można też zrobić karierę w edukacji społeczeństwa na temat najnowszych odkryć naukowych i znalezienie sposobów stosowania tych odkryć dla porządku publicznego.

  Wraz z powstaniem nauki on-line jako realną opcją dla kształcenia ustawicznego, można realizować licencjat z nauk medycznych z dowolnego miejsca na świecie. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.