Keystone logo

42 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Globalna opieka zdrowotna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (42)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna

Studiuje na Bachelor of Science (licencjat) stopnia pozwala uczniom odkrywać wyzwanie i interesujące zajęć. Z szerokiej gamy przedmiotów zaklasyfikowanych jako nauki, nie są opcje dla wielu różnych interesów. Wymagania, aby zdobyć tytuł licencjata, w tym długości studiów i jakie podmioty są klasyfikowane jako nauki, mogą różnić się w poszczególnych szkołach. W ogóle, to trwa od trzech do pięciu lat, aby zakończyć ten stopień.

Co to BSc w kontekście zdrowia? BSC w Global Health jest stopień, który umożliwia uczniom badać problemy zdrowotne, które wykraczają poza granice i krajów. W prawdziwie globalnej sieci, wybuch choroby na jednym kontynencie, może rozprzestrzeniać się do drugiego z względną łatwością. Problemy systemowe, takie jak ubóstwo może mieć negatywny wpływ na zdrowie, które mogą prowadzić do światowych konsekwencje polityczne. Poprzez badanie zdrowia na świecie, studenci uczą się o problemach zdrowotnych, przyczyn i polityk, które mogą pomóc poprawić samopoczucie.Zajęć mogą obejmować tematy zdrowotne, ekonomiczne i kulturalne dla ożywienia i ciekawej pracy.

W połączonym świecie, osoby, które rozumieją globalne ludzkie i ekonomiczne skutki problemów zdrowotnych może być gotowy, aby pomóc dokonać ulepszeń.

Koszty zdobywając światowy poziom zdrowia zależy od szkoły. Studenci powinni dokładnie zbadać koszty i opłaty przed zapisaniem w instytucji.

Globalne absolwenci zdrowia mają wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej, które często polegają na pracy z zagranicznymi kolegami, a nawet pracujących za granicą. Rządy muszą wyszkolonych ludzi do dobrej polityki dla swoich obywateli. Przedsiębiorcy, z ich globalnych łańcuchów dostaw, należy również osoby, które wiedzą, jak sprawić, że ludzie zdrowsi. Organizacje pozarządowe (NGO) poszukiwania utalentowanych ludzi przeszkolonych z szerokim zrozumieniu problemów zdrowotnych i ich przyczyn.

Czy uczniowie są zainteresowani tego stopnia, aby różnica w domu lub za granicą, istnieje możliwość wyboru szkół, z którego można wybrać. Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.