Keystone logo

22 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Nauki żywieniowe Dietetyka 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Nauki żywieniowe
  • Dietetyka
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (22)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Opieka zdrowotna Nauki żywieniowe Dietetyka

Zarabianie Bachelor of Science (BSC) jest godne wyniki w nauce. Stopień ten uznaje, że studenci, którzy je zdobędą spełniły niezbędne wymogi w konkretnym kierunku studiów. Wiele tematów w naukach można się nauczyć w programie licencjata, które prowadzą do kariery lub dalszej edukacji.

Czym jest Licencjat z odżywianiem? Program zapewnia studentom możliwość stać się ekspertami w dietetyce i różnych nauk społecznych i biologicznych. Kursy obejmują zazwyczaj kursy w żywieniu człowieka, przygotowanie żywności, planowania diety, biochemii i fizjologii. Uczniowie uczą odżywianie może zapobiec chorobom, promowanie zdrowia i leczeniu chorób. Niektóre programy studiów może podjąć szersze podejście i uczyć dietetyki z większym zakresie.

Absolwenci z BSc w żywieniu zdobyć cenną wiedzę i umiejętności odnoszących się do zdrowia i diety. Są to cenne umiejętności, które mają podczas poszukiwania pracy w świecie żywienia i dietetyki.Gospodarstwa BSC zapewnia również absolwentów z okazji, aby dążyć do bardziej prestiżowego edukację na studiach.

Zarabianie tego stopnia będą związane z kosztami różniących się w zależności od różnych czynników, takich jak położenie w szkole i jak długo program.

Większość ludzi, którzy zarabiają tego stopnia stać dietetycy i dietetycy. Głównym zadaniem tych zawodów jest propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Mogą tego dokonać na kilka sposobów, w tym do oceny potrzeb klienta 's, doradzając swoim klientom, tworzenie planów żywieniowych, zmiana planów w razie potrzeby, edukowanie społeczeństwa na temat odżywiania i pracy z pracownikami służby zdrowia, aby zapewnić leczenie dla klientów. Pozostawanie na bieżąco z badań naukowych odżywcza jest również ważną rolę dietetyk lub dietetykiem.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę dotyczącą dietetyki i żywienia to należy rozważyć zarabiać licencjat z odżywianiem.Aby dowiedzieć się więcej na temat tego stopnia, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.