Bellarmine University

Wstęp

Wydział Komunikacji jest ośrodkiem mediów studenckich i kultury komunikacji na Bellarmine University . Nasze kursy łączą pracę klasową z praktycznymi zastosowaniami i doświadczeniami w terenie, aby uczyć studentów o nowych technologiach komunikacyjnych, a także o wielu aspektach komunikacji międzyludzkiej: interpersonalnej, międzykulturowej, mediowanej i grupowej.

Oprócz oferowania bogatego i ekscytującego programu nauczania w klasie, Departament Komunikacji jest domem dla Bellarmine Radio, gazety The Concord, rocznika The Lance, pakietu produkcyjnego dla mediów i tętniącego życiem kanału YouTube poświęconego sportom, który obejmuje lekkoatletykę BU.

Departament Komunikacji również wykorzystuje biznes, dziennikarstwo i krajobraz komunikacyjny w Louisville, aby przyciągnąć ekscytujących gości z całej branży. Nasi studenci mają wiele możliwości aktywnego uczenia się, czy to w laboratorium Mac, w pakiecie produkcyjnym, czy też w jednym z wielu najlepszych miejsc stażowych. Jeśli chcesz studiować w branży, która nigdy nie zasypia, znajdź swoją pasję w Departamencie Komunikacji Bellarmine!

Lokalizacje

  • Newburg Road,2001, 40205, Louisville

pytania