Barry University School of Podiatric Medicine

Wstęp

Jest wiele powodów, dla których warto rozpocząć karierę lekarza podologa. Jest to kariera medyczna / chirurgiczna, która jest zarówno wymagająca, jak i satysfakcjonująca. Wraz ze starzeniem się populacji i globalną epidemią cukrzycy przetaczającą się przez Stany Zjednoczone w przyszłości będzie rosło zapotrzebowanie na wysokiej jakości lekarzy podologów.

Istnieje wiele powodów, aby poważnie potraktować Barry University School of Podiatric Medicine jako miejsce studiów. Nasz program znajduje się w pięknej południowej Florydzie i jest akredytowany przez Council on Podiatric Medical Education. Komisja akredytuje naszą uczelnię w Colleges of the Southern Association of Colleges and Schools. Nasz międzynarodowy zespół wykładowców składa się z światowej sławy ekspertów w dziedzinie edukacji medycznej, medycyny sportowej i leczenia ran z podwójnymi i potrójnymi tablicami.

Nasi studenci są nauczani w małych grupach i mają możliwość realizowania opcji podwójnego stopnia. W rzeczywistości kilka z nich ukończyło studia MBA w naszej Andreas School of Business. Istnieje wiele opcji wolontariatu dostępnych dla naszych studentów w różnorodnej społeczności południowej Florydy i wiele możliwości prowadzenia badań z wykładowcami. W rzeczywistości wielu studentów jest współautorem prac w recenzowanych czasopismach. Projekt Jukatan Crippled Childrens daje naszym uczniom możliwość pomocy społecznościom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji za granicą.

Na Barry University School of Podiatric Medicine nasze doświadczenie w edukacji klinicznej nie ma sobie równych. Studenci zmieniają się w ośmiu różnych szpitalach i klinikach w całym rejonie Miami. Program nauczania obejmuje najnowsze innowacje technologiczne, od technologii rejestrowania wykładów i doświadczeń e-learningowych w pierwszym roku po śledzenie interakcji student-pacjent przy użyciu „najnowocześniejszej” technologii w klinikach.

Lokalizacje

  • Northwest 115th Street,320, 33168, Miami

pytania