Keystone logo

1 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk ścisłych Programy w Opieka zdrowotna Studia pielęgniarskie Wstęp do pielęgniarstwa w Milford, Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk ścisłych
  • Stany Zjednoczone
  • Opieka zdrowotna
  • Studia pielęgniarskie
  • Wstęp do pielęgniarstwa
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Popular education type

Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk ścisłych Programy w Opieka zdrowotna Studia pielęgniarskie Wstęp do pielęgniarstwa

Studenci Pre-nursing mogą wybrać, aby skupić się w jednym obszarze studiów i mogą wziąć dodatkowe kursy w swojej specjalności. Obszary specjalizacji pielęgniarskiej mogą obejmować między innymi pielęgniarstwo pediatryczne, opiekę ambulatoryjną, pielęgniarstwo kardiologiczne, opiekę nad oparzeniami i pielęgniarstwo geriatryczne.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Associate of Science jest stopień dwuletnie, które jest idealnym miejscem dla naukowców, którzy chcą kontynuować naukę i realizować stopień licencjata lub magistra w przyszłości. Studenci mogą być w stanie zarobić AS zarówno osobiście lub online w community college, szkole lub na uczelni technicznej.