Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Służba zdrowia 2024

3 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Służba zdrowia 2024

Przegląd

Co to jest stopień Allied Health?
Stopień Allied Health to rodzaj stopnia, który koncentruje się na badaniu zdrowia i opieki zdrowotnej. Ten rodzaj stopnia może przygotować studentów do różnych karier w dziedzinie opieki zdrowotnej, takich jak praca jako zarejestrowana pielęgniarka, terapeuta fizyczny lub terapeuta zajęciowy.

Jakie prace mogę dostać z dyplomem Allied Health?
Specjaliści medycyny sprzymierzonej biorą udział w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów. Pracują w różnych miejscach, w tym w szpitalach, klinikach i społecznych ośrodkach zdrowia. Niektóre wspólne kariery w zakresie zdrowia sprzymierzonego obejmują terapeutów fizycznych, terapeutów zajęciowych i patologów mowy.

Dlaczego studiowanie Allied Health jest ważne?
Sprzymierzeni pracownicy służby zdrowia odgrywają zasadniczą rolę w systemie opieki zdrowotnej. Zapewniają one istotne usługi dla pacjentów i rodzin. Studiując zdrowie sojusznicze, studenci mogą nauczyć się, jak bezpiecznie i skutecznie świadczyć te usługi.

Czego będę się uczyć podczas studiów na kierunku Allied Health?
Stopień Allied Health zapewnia studentom wiedzę i umiejętności potrzebne do wejścia w pole zdrowia sprzymierzonego. Stopień obejmuje kursy z anatomii, fizjologii, terminologii medycznej i innych przedmiotów związanych ze zdrowiem. Ten kurs pozwala studentom zrozumieć ludzkie ciało i jak ono działa. Ponadto studenci uczą się, jak komunikować się z pacjentami i rodzinami. Ta komunikacja jest niezbędna w zapewnieniu wysokiej jakości opieki.

Associate of Applied Science programy studiów pozwalają uczniom skoncentrować się na konkretnych dziedzinach nauki. Po ukończeniu studiów często są wyjątkowo przystosowani do rozpoczęcia pracy w pełnym wymiarze na stanowiskach podstawowych w wybranych przez nich dziedzinach.

Czytaj więcej

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych
  • Opieka zdrowotna
  • Opieka zdrowotna
  • Służba zdrowia
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (3)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania