Keystone logo

3 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Opieka zdrowotna Opieka zdrowotna Nauka laboratoryjna 2024

Filtry

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych
  • Opieka zdrowotna
  • Opieka zdrowotna
  • Nauka laboratoryjna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (3)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Opieka zdrowotna Opieka zdrowotna Nauka laboratoryjna

Associate degrees to dwuletnie programy studiów, których celem jest przekazanie studentom szerokiej bazy wiedzy w określonej dziedzinie. Associate stopni daje uczniom możliwość wejścia do wybranej dziedziny bez konieczności uzyskania pierwszego stopnia licencjata. Uzyskane kredyty można później zastosować do dalszej edukacji.

Co to jest Associate of Applied Science w laboratorium medycznym? Ten program studiów przygotowuje studentów do pracy z pacjentami i lekarzami. Jako student możesz dowiedzieć się, jak pomagać lekarzom w ich diagnostyce. Specyficzne nabyte umiejętności obejmują wybieranie i przechwytywanie obrazów, wykonywanie obliczeń i ocen oraz dokonywanie pomiarów. Studenci mogą nauczyć się interakcji i pozycjonowania pacjentów podczas rejestrowania dokładnych obrazów i będą w stanie rozpoznać normalną anatomię i odróżnić ją od anormalnej anatomii. Inne badania obejmują branie lekarstw i pracę w środowisku medycznym.

Korespondent w laboratorium medycznym często daje absolwentom wysoko wyspecjalizowane umiejętności, które są bardzo cenne w medycynie. Absolwenci będą mieli możliwość lepszego życia pacjentów dzięki wykorzystaniu ich umiejętności technicznych. Dostępne są również dodatkowe możliwości edukacyjne.

Dostępne programy różnią się kosztami i koncentrują się na poszczególnych krajach i instytucjach. Sprawdź swoje możliwości, kontaktując się ze szkołą o swoich programach, aby upewnić się, że odpowiadają Twoim potrzebom.

Uzyskując dyplom w laboratorium medycznym, będziesz kwalifikował się do pracy w medycynie jako diagnosta ultrasonograf ultradźwiękowy. Absolwenci mogą pracować w kilku specjalistycznych dziedzinach, w tym kardiologii, okulistyce, mammografii, położnictwie i ginekologii, interwencji i innych. Większość absolwentów pracuje w szpitalu, ale istnieje szeroki zakres prac dostępnych w zawodzie poza szpitalem, zazwyczaj w gabinetach lekarskich lub ambulatoriach.

Ubieganie się o szkołę jest prostym procesem i często można go wypełnić online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.